FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Radio Swing !!! jak zaprogramować?
  • Tego nie wiedziałem :) Ciekawe :) Da się coś zmienić? I jak potem z tego wyjść?
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Nie wiem czy da się zmienić, raczej nie. Na pewno jest informacja o podłączonych antenach, nr seryjny radia i jakości sygnału radiowego. Wyjść można przez ponowne dłuższe wciśnięcie prawej gałki. Pojawi się menu SETUP, a wtedy można już normalnie sterować radiem.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • jestem ciekaw kodu "serial nr", bo jak rozumiem "radio nr" to numer radia, wiec czym jest serial nr? 
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Radio nr to kod produktu w sensie nr katalogowy czy z angielska part number taki sam dla danego modelu (wersji), taki zapis mają wszystkie produkty i akcesoria w skodzie i grupie VW, nawet kosmetyki do auta. Ewentualne końcówki literowe kodów różnią w zależności od detali, unowocześnień kolejnych nowszych wersji itp.
    a serial to numer seryjny w odróżnieniu od nr pesel każdy jest inny.
  • Dzieki, :)
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Ale pinu do radia nie pokazuje :(
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • No lipa, miejsca gdzie właściciel trzyma kluczyki i dowód też nie :(
  • @kros hihi dobre;-)

    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Ciekawe czy jest podobne menu w maxi docie?
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • akurat ja pin do radia to mam....
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • A ja nie mam, Pan wydający samochód powiedział że mają kategoryczny zakaz podawania, żeby kod nie trafił w niepowołane ręce (czyt. klienta :P) i żeby nie ułatwić pracy złodziejowi... Tłumaczenie mętne, próbowałem kilka razy poprosić o kod, nie dało się więc odpuściłem... Wg zapewnień radio ma na tyle swojej pamięci, że rozkoduje się po bardzo długim czasie. Jak będzie, zobaczymy w razie draki...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • 50 zł i chłopaki z odpowiednim softem ci z czytają :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Ja kod też mam. Przy odbiorze nie robili problemu jak poprosiłem. Może kiedyś się przyda jak jednak samo się nie rozkoduje lub jak będę może chciał kiedyś sprzedać aby założyć coś innego. Choć na razie się nie zapowiada, bo Swing ładnie się komponuje i gra a do tego jak mam USB to już nic więcej nie potrzeba. No może brakuje mi jeszcze jednej linijki na wyświetlaczu aby wyświetlał się RDS-Text jak w radiach w O3 lub F3. Z drugiej strony nie patrze się na radio jak prowadzę. :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Jeżeli przykładowo wyjmę akumulator na 24 godziny, to radio potem samo się zakoduje, czy potrzebny będzie mi taki kod?
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Samo sie zakoduje. Samochód pamięta jakie ma radio w sobie.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Okej, dzięki :)
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Swing jest generalnie średnim radiem. Takie minimum, ale działa. Ogólnie Rapid nie jest autem dla melomanów. Marny wzmacniacz, słaby equalizer plus słabe głośniki, więc trzeba być wyrozumiałym... :)
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • ... a jest różnica wydobywających się dzwieków pomiędzy Swingiem a podstawowym radiem?
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • dla mnie swing gra wystarczająco dobrze, więcej od radia nie oczekuje, ale funkcji multimedialnych tak jak w większych braciach juz chyba mi troche brak
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Wedlug mnie blues gra lepiej na głośnikach ,  ktore są  montowane  fabrycznie w naszych rapidach. Przesiadając sie do autka ze swingiem musiało minąć kilka dni zanim przyzwyczaiłem się do dźwięku z tego radia - był bardziej plastikowy.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?