FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Chińszczyzna z Chin
  • @jarecki
    Na 
    www.aliexpress.com faktycznie nakładki na zdjęciach wyglądają trochę inaczej;) 
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @jarecki - mi się podobają. Ciekawe jak w użytkowaniu tzn jak szybko i głęboko sie porysują. Ale za taką cenę są ok. Na alledrogo podobne kosztują po 150 zł, a na Aliexpres ok 50.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • wyglądają jak naklejki...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @jarecki listwy są ładne, jeżeli jeszcze w miarę trwałe (chodzi o rysowanie), przy założeniu, że mają spełniać wyłącznie funkcję ozdobną, to ich zakup wart jest zastanowienia, ale pewne jest, że progów nie ochronią.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Nie za bardzo jest oblatany w zakupach na aliexpress... np. kupuję nawigację, to czy płacę podatek (cło) oraz czy otrzymuje potwierdzenie zakupu (rachunek, paragon, f-vat, etc.) które można wrzucić w koszty?
    @cezar dzięki za link
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Do 20 - 30 Eu nic nie płacisz. Przesyłka idzie do domu. Przy większych kwotach urząd celny może sprawdzić wartość towaru i go doclić. Czasem (jak znasz angielski) możesz napisać lub zadzwonić, mogą wtedy do paczki (przesyłki) dać dowód o niższym nominale. Sam tego nie sprawdzałem.   
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @bounty
    Tak na prawdę jest loteria. Ostatnio kupowałem dwa obiektywy z chin do aparatu. Kumpel zamawiał sobie pióro ze stanów. Jego paczkę zatrzymali i oclili. Moją nie. Obie prawie takiej samej wartości. Kumpel wcześniej też sobie zamawiał (w europie takich piór nie sprzedają) nawet większe kwotowo i nie było problemów z UC.

    Z tego co ja wiem, to najkorzystniejsze jest, jak na paczce jest adnotacja wysyłającego że to gift albo commercial sample.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Czy ktoś już bardziej zaznajomiony z zakupami na Ali byłby chętny zebrać zamówienie i kupić większą ilość rzeczy żeby była tańsza przesyłka?
    Ewentualnie pomóc w zakupie jeżeli nikt więcej nie będzie zainteresowany wspólnymi zakupami?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • @isema - większość produktów na Ali ma darmową wysyłkę. Oczywiście są też naciągacze, którzy za wysyłkę chcą więcej niż kupiony towar. Wg mnie Ali działa lepiej niż Alle..
    Dwie paczki nie dotarły do mnie i po reklamacji dostałem zwrot kasy w ciągu 3 dni. Dziwne jest tylko to że paczki dochodzą jako normalne listy wielkogabarytowe, czyli bez awiza, pomimo tego że mają chiński numer przesyłki poleconej czyli awizowanej.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • zamawiałem kilka telefonów  z Ali i wszystkie dojechały całe i zdrowe. Oczywiście trzeba patrzeć od kogo się kupuje. W tym momencie nie polecam zakupów z powodu masakrycznego kursu USD i EUR
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • Ja ostatnio kupowałem kilka różnych rzeczy na Aliexpress, Gearbest czy EverBuing. Wszystkie paczki dotarły. Jedne w tydzień po zamówieniu, inne równo 30 dni od zamówienia. Jedna z przesyłek dotarła po regulaminowym terminie - była to torebka damska o wartości $37 - na kopercie była pieczątka UC, więc zapewne oni przetrzymali i po czasie przesłali dalej bez nakładania cła.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Dla tych którzy mają Skodę a chcieli mieć coś na masce ( Mercedes, Jaguar) Chińczycy polecają magiczne logo na maskę. Wieś tańczy i śpiewa.
    Jedyne 20 USD.
    Car-Chromed-Emblem-Badge-Decal-Sticker-Front-Logo-for-SKODA-Octavia-Superb-Fabia-RAPID.jpg_350x350.jpg
    346 x 350 - 20K
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • dokładnie @amiskiew coś w rodzaju "Krzychu kadetem tera" hi hi
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • New car sunshade goggles auto sunglasses shield flip cover sun visor clip day.jpg
    727 x 545 - 98K
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • navi0.JPG
    400 x 400 - 59K
    navi1.jpg
    3264 x 2448 - 973K
    navi2.jpg
    669 x 502 - 73K
    użytkownik bliźniaka Rapida - Seat Toledo IV (passion red)
  • 67igor1 jest to dobra cena za takie urządzenie lecz doliczyć trzeba opłaty na granicy, ciekawi mnie tylko jaką mape można tam wgrać by poprawnie wszystko działało. 
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @67igor1
    To może napisz coś więcej, podziel się swoją opinią na temat tego urządzenia. Proponuję informacje umieścić tutaj: http://rapidklub.pl/discussion/121/zmiana-bluesa-na-co%C5%9B-z-nawigacja-#Item_52
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @cezar
    Nie ma opłaty celnej ani VAT-u... Erisin ma ma swoje magazyny w UK :)
    www.erisin.com
    Wybierając produkt na karcie trzeba tylko zaznaczyć wysyłkę z UK to Europe.
    Prawdopodobnie teraz jest już lepszy sprzęt dostępny niż mój... Jeździ już ze mną od ponad roku...
    Jaką mapę? Hm... Jest tam jakieś Igo, ale ja kupiłem Automapę Europa...
    Będą poprawnie chodzily wszystkie programy nawigacyjne na wince6.0:
    Automapa, Igo, Desnav, Navigon,
    Navigatorfree, RoadMap...
    Jedno jest pewne... Nie będzie TomTom'a
    użytkownik bliźniaka Rapida - Seat Toledo IV (passion red)
  • W takim razie dobra oferta.
    PS. tomtom i navigon jeżdziłem na nich i są trochę nie dokładne co do reszty nie wypowiadam się, poza auto mapą (oryginalną) to chyba jak do tej pory najlepsza.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?