FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Przygotowanie pod telefon GSM II PT3...
  • Witam,mam problem z ładowaniem listy kontaktów z telefonu komórkowego do listy modułu Bluetooth w samochodzie Skody Rapid.Samochód współpracuje z telefonem tzn,widzi go,ale przy próbie wgrania listy kontaktów z telefonu już są problemy.
    Próba z kolejnym telefonem komórkowym daje rezultat pozytywny wszystko współpracuje jak należy,lista jest wgrana i możliwość wybierania jak i odbierania połączeń jest prawidłowa.
    W związku z czym mam pytanie,gdzie jest problem,Skoda widzi telefon komórkowy,nawiązuje z nim łączność,ale nie umożliwia wgrania-przerzucenia wszystkich numerów z telefonu do bazy samochodu.
    Czy SKODA posiada jakiś wykaz telefonów komórkowych z którymi bez problemu współpracuje system Bluetooth zainstalowany w Skodzie Rapid ?
    Proszę o wszelkie uwagi dotyczące tego problemu jak i również o podanie sprawdzonych telefonów komórkowych,które bez problemu współpracują z

    Bluetooth w SKODZIE RAPID - dziękuję !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Generalnie to nie ma problemów z telefonami. Androidy raczej działają: Samsung Galaxy S3 i S4, Sony Z3 itd. Samsung Solid też działa, ale się wiesza i resetuje, chociaż to jest znany błąd tego modelu.
    Nie zdarzyło mi się, aby był problem z tymi funkcjami. Może masz jakieś niewłaściwe ustawienia w telefonie. Jaki model i numer softu?
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • @halif,Witam,posiadam jako drugi telefon komórkowy - WINNER WG 12  i to ten właśnie stwarza mi problemy z wgraniem listy kontaktów z telefonu do książki telefonicznej samochodu.Jest to telefon bardzo fajny,duża klawiatura,duży wyświetlacz,wbudowane radio i bluetooch,taki typowy dla osób starszych,czyli przeznaczony dla seniora.
    Być może jakiś inny dla seniorów telefon komórkowy będzie współpracował,czyli bedzie kompatybilny z bluetooch Skody Rapid ?
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • No z takimi wynalazkami r moze miec problem, jest kompatybilny z wiekszoscia znanych na rynku marek tel ale z wykazem nigdy sie nie spotkalem, np z moim Prestigio wspolpracuje choc mialem problem z zaladowaniem ksiazki, potrzebowal na ta ladnych pare minut, nawiazanie polaczenia tez nie jest tak szybkie i plynne jak we wczesniekszym samsungu
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Mialem podobny problem z LG L9. Komputer widzial telefon, nawiazywal polaczenie, ba, nawet normalnie mozna bylo rozmawiac przez zestaw. Jednak nigdy nie chcial mi pobrac pelnej ksiazki. Zawsze z okolo 170 kontaktow pobieral niecale 110. Wiec czasem jak ktos do mnie dzwonil i widzialem tylko numer na MAXie to musialem zerkac na tel czy to ktos znany i nie pobrany z ksiazki przez komputer czy moze nieznajomy dzwoni. Niestety wszelakie proby wgrania recznie ksiazki nie powodly sie. Po zmianie telefonu na HTC Desire 620 problem zniknal, a telefon nawet nieco szybciej laczy sie z zestawem niz poprzednik.
    Rapid SB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY15 | Elegance MAX | Biel Moon | 93000km | Białystok
  • Ktoś mi podpowie czy da się dokupić taki zestaw, po zakupie samochodu? niestety w służbowym nie mam tego pakietu a da się to założyć?
    Rapid LB | 1.6 TDI 90KM | MY15 | Ambition Max, DSG, Xenony | Wawa
  • Można, ale montowany w salonie. Niestety nie ma już wszystkich opcji co montowany na fazie produkcji 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • a jakie są różnice?
    Rapid LB | 1.6 TDI 90KM | MY15 | Ambition Max, DSG, Xenony | Wawa
  • mam HTC Desire 620 i nie mogę się połączyć z Bluetooth, co może być przyczyną?
    Rapid SB |1,2 TSI 86KM | MY15 | Elegance Max | Biały |
  • Nieumiejętność... Ten Android musi się połączyć. Może telefon jest nie widoczny dla auta, lub vice-versa? Można parować w dwie strony...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Widoczność urządzenia często jest tez ograniczona czasowo np 60 czy 100 sekund, także parowanie należy wykonać w tym czasie bo potem urządzenie jest znowu niewidoczne. Może z tym masz kłopot...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • no jak mówcie że musi działać to jeszcze w takim razie powalcze z tym połączeniem.
    Rapid SB |1,2 TSI 86KM | MY15 | Elegance Max | Biały |
  • Dzięki po paru nowych próbach udało się telefon się połączył z samochodem.
    Rapid SB |1,2 TSI 86KM | MY15 | Elegance Max | Biały |
  • Witam.Radio Bolero z kierownicą multifunkcyjną działa poprawnie przy GSM natomiast WhatsApp nie mogę odebrać przyciskiem na kierownicy. Jeśli odbiorę przyciskiem w smartphonie to rozmawiam już na głośnomówiącym.Proszę o pomoc
    MY 17  1,4TSI
    Rapid LB .1,4 125 KM.CZCA .DSG.MY17.Style.Błękit Denim met.8000 km.Grudziądz
  • Posiadam w telefonie dualsim i samochód domyślnie łączy się nie z tą kartą sim z którą chcę - ktoś wie jak to zmienić? 
    Telefon Xiaomi MI6 
    Hyundai I30 1.4
    Mitsubishi Pajero Sport 2.5TD
  • Gdyby ktoś jeszcze potrzebował to wyłączenie jednej karty sim przełącza na drugą i już tak zostaje.
    Hyundai I30 1.4
    Mitsubishi Pajero Sport 2.5TD

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?