FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zwiedzanie linii produkcyjnej w Mladej Boleslavi
  • Jerzy, jeszcze raz wielkie dzieki za zorganizowanie pieknej wycieczki, wrażenia bardzo pozytywne, Skoda to jednak kawał historii motoryzacji. Pisze to do niedawna miłośnik zupełnie innej marki!!
    Dzięki i pozdrawiamy,
    Jacek i Kuba z Warszawy ( ten z broda i ten Młody :))
    Rapid SB/1,2CBZB 105 km Ambition Max 15400km
  • Szkoda, że nie mogłem się z Wami wybrać. Pozostaje mi tylko zazdrością fajnego wypadu do kraju Skody. A może macie więcej fotek?
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Fotki by były - ale są z osobami - np. za kierownicą, przy samochodzie, ...
    Tak jak to bywa - najwięcej frajdy daje osobisty udział na koncercie czy występie, tak i tu fotki to tylko fragment całości. A może zastanowimy się nad powtórzeniem takiego spotkania w MB ze zlotem kilku zainteresowanych?  :)
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Wracając od hungarów może pojadę przez Mladę. Wstęp do muzeum jest dla wszystkich, czy też są zapisy? Ktoś pamięta ceny wejściówek? Z góry dziękuję...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Jak jesteś w grupie do kilku osób, to nie ma problemu wejść prosto "z ulicy". Ceny wejściówek do muzeum są na stronie:
    http://museum.skoda-auto.cz/visitor-information/admission
    Dla dorosłych bez przewodnika bilet kosztuje 70 koron, bilet rodzinny 175 koron, dla młodzieży do 15 i dorosłych powyżej 65 lat - połowa ceny.
    Zaraz obok kasy jest sklepik z pamiątkami i prezentami z logo skody.
    W obu kasach można płacić kartą, bankomat jest ok. 200 m od muzeum.
    W kasie należy zapytać o możliwość wejścia i zwiedzenia depozytarium. Warto. W galerii powyżej jest kilka fotek z depozytarium - np. skody serii 105/120 z silnikiem w przodzie.
    W muzeum możesz mieć własny podręczny bagaż, możesz robić zdjęcia.
    Miłych wrażeń :)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dzięki, może nadłożę te 200 km i zahaczymy z kolegą podczas powrotu z delegacji :)
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Widzę na zdjęciu 15 kolekcjonerski model felicji FUN. Jeździ taki jeden po Wro, ma go ojciec kolegi, bardzo fajny patent z otwieranymi plecami kabiny.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Ja dopiero teraz ale też chciałem podziękować Jurkowi za udaną wycieczkę. Każdy mógł tam coś znaleźć dla siebie, starszy i młodszy.
    Poniżej nasz najmłodszy uczestnik wycieczki przymierzał się do swojej pierwszej Skody :)

    20150605_090607.jpg
    1024 x 768 - 406K
    20150605_090636.jpg
    1024 x 768 - 445K
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @grzesk A to jest Citigo czy Fabia ? :)
  • Dla mnie to wygląda jak Citigo :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Panowie! Nie poznajecie, że to jest RAPID?!:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Mam jeszcze kilka foto migawek z wyprawy do Mlada Boleslav, które nie znalazły się w pierwszym rzucie :)
    fotoha02.jpg
    800 x 600 - 374K
    fotoha03.jpg
    800 x 600 - 297K
    fotoha01.jpg
    800 x 600 - 291K
    fotoha04.jpg
    800 x 600 - 301K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • ta skoda 130 rs wygląda jak porsche :)
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • Piękne zdjęcia, jako miłośnik motoryzacji domyślam się, że wizyta był przyjemna... aż zazdroszczę ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Odświeżam temat.
    Po długiej przerwie, Skoda ponownie umożliwia zwiedzanie linii produkcyjnej.
    Wprawdzie Rapida na linii montażowej już nie ma, niemniej może warto by zobaczyć, jak wygląda proces produkcji aktualnych modeli u południowych sąsiadów.
    Zawsze można samemu, podczas podróży przez Czechy, zaplanować i zaglądnąć do jednego czy drugiego zakładu. 
    Natomiast zastanawiam się, czy z naszego Rapidklubu byłoby kilka osób zainteresowanych zwiedzaniem takiego obiektu? Była by to okazja do niecodziennego spotkania na terenie jednego z czeskich miast, połączone ze zwiedzaniem zakładu produkcyjnego.  
    Dodam tylko, że zwiedzanie możliwe jest tylko w dni robocze, od Pon do Czw, początek zwiedzania o 10 lub 13 godz, dla osób pow. 10 lat (bez dzieci). 
    Zwiedzanie jest możliwe dla kilkuosobowych grup, zgłoszonych z wyprzedzeniem, stąd zastanawiam się nad przygotowaniem takiego zwiedzania w okresie sierpnia lub września.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?