FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Oświetlenie pod drzwiami
  • Jeszcze jedno z kolejnych rozwiązań. Tylko że każda lampka chyba ma własne zasilanie bateryjką? A jak pozostawię na noc w garażu otwarte drzwi, wyłączy się sama?
    Jak znajdziesz, podrzuć linka. Będzie można porównać rozwiązania i ceny.
  • m.pl.aliexpress.com/item/32906164690.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32906164690&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=4697amp-ZhNz5So0_ycNgtGfZp0N7g1547978912890

    m.pl.aliexpress.com/item/32859420892.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32859420892&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=3507amp-ZhNz5So0_ycNgtGfZp0N7g1547978713038

    Coś takiego. Jak szukałem to były jeszcze projektory z logo Skoda w wersji starszej czyli zielona kura. Teraz nie widzę ale pewnie jak się dobrze poszuka to się trafi. Teraz za to są spidermeny i inne dziwne klimaty no ale jak kto lubi. Może się komuś przyda. Jakby ktoś to zamawiał nie się pochwalić efektem.
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • ogólnie nie polecam ;) kupiłem i średnio baterie raz na 2-3 tyg., do ładowania. chyba że są nowsze jakieś - oszczędniejsze, ale wyglądają identycznie :) dałem 2$ na próbę na wyprzedażach ;) ( wyłącznik na magnez )

    PS. na wiosnę bd myślał nad rozwiązaniem na kable

    Jak ktoś chce ( ja już nie chce próbować - https://www.amazon.com/Projector-Love-Wireless-Welcome-Shadow/dp/B0727PT9XC - spróbujcie to i dajcie znać :) wygląda lepiej )

    Rapid SB| 1.2 105 KM | MY14 | Ambition Komfort | Grafitowy | 36000km| Opolskie
  • Dla mnie wszelkie oświetlenie z logiem, które jest ograniczone go jakiegoś kolorowego symbolu, to raczej bajer, niż właściwa pomoc w mało oświetlonych miejscach.
    Oświetlenie jednokolorowe, nie skierowane w konkretną stronę i bez wzoru, skierowane w dół, obejmujące spory zasięg powierzchni pod drzwiami jest oświetleniem przestrzeni pod drzwiami. Nawet fabryczna lampka, umieszczona w lusterku, po otwarciu drzwi, nie oświetla w całości dojścia do samochodu, ponieważ powstaje cień dany samymi drzwiami.
    Dlatego zdecydowałem o umieszczeniu lampek w dolnej krawędzi drzwi, w miarę dalej od zawiasów.   
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?