FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Książka serwisowa
  • Czy też nie macie stron z miejscem na wpisy przeglądów w książce serwisowej ?
    W salonie powiedzieli, że Skoda już nie robi wpisów do książki tylko można sobie zbierać zlecenia z przeglądów.
  • W książce serwisowej mam miejsce na wpisy odnośnie przeglądu, może zależy to od daty produkcji auta, a może masz książkę elektroniczną, zobacz tutaj
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Potwierdzam. W swojej książce również nie mam miejsca na wpisy. Przy odbiorze auta (luty 2015) powiedzieli mi że już nie będzie takich książek z wpisami. Odchodzą od tego i obowiązuje książka elektroniczna. Wszystkie wpisy są w systemie. Może to i lepiej bo dużo książek jest później podrabianych przez nieuczciwych handlarzy ale z drugiej strony minus jest taki że nie można na bieżąco śledzić nigdzie tych wpisów co z kolei nieuczciwy serwis może to wykorzystywać i wpisać niewiadomo co.
  • Ja mam starą książkę z miejscem na wpis przeglądu. Teraz zmieniłem serwis na inny i jak się okazało moja Skoda nie była wpisana do systemu, pomimo tego, że w poprzednim serwisie zgłaszałem kilka usterek min pęknięty zagłówek, regulacja tylnej klapy, 3xstukające zawieszenie. Zdziwiło mnie pytanie serwisanta, czy przegląd olejowy wpisywać do książki. Przecież bez takiego wpisu mogę stracić gwarancję. Na moją prośbę wpisał.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Poprawcie mnie jesli się mylę ale takie książki sa chyba od połowy 2014 roku. Ja jeszcze muszę niestety jeździć z instrukcją bo jakaś mądra głowa wkleiła naklejkę serwisową na okładce zamiast dać jakiś kartonik
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ja odbierałem 13 maja 2014 i mam elektroniczną. Mimo to w przypadku napraw gwarancyjnych czy przeglądów chcą instrukcję, bo tam jest napisane kiedy był wydany samochód, chyba na ostatniej stronie, ale mogę się mylić. W ASO zawsze to kserują i dołączają do dokumentów (zlecenia). Za każdym razem to chcą;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @cezar książka elektroniczna jest dla aut wyprodukowanych od 45 tygodnia 2013 roku
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @konwel z ciekawości sprawdziłem swoją instrukcję i na ostatniej stronie widnieje: "Navod k obsluze, Rapid polsky 08.2013, S56.5610.04.11..." innych indywidualnych informacji nie zauważyłem... może serwis kseruje info jaką dokładnie wersją instrukcji jest nasz Rapid objęty, tak aby nie było niejasności...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty Ja mam pieczątkę salonu i datę wydania samochodu, przy okazji zrobię zdjęcie. Jest to gdzieś na początku albo na końcu instrukcji. Raczej na końcu, muszę to sprawdzić.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Ja mam dokładnie tak jak @konwel. Auto odbierałem na początku maja 2014. I za każdym razem, kopiują ostania stronę lub przedostatnią z pieczątkami tak jak @konwel to napisał.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?