FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Upiększanie wnętrza
  • Moje autko jest w kolorze czerwień corrida i na pakiet dynamic z czerwona tapicerka. Do tego ostatnio doszła czerwona linia/obrys. Zakupione na allegro za 35 zl. Montaż na wcisk bądź taśmą dwustronną. W sumie tylko się docina i wkłada/podkleja miejscami. U mnie to wygląda w ten sposób.






    I zrobione w dwóch miejscach. Przy sterowaniu szybami oraz pod dekorem. Jeszcze trochę mi tego zostało to może gdzieś jeszcze się wciśnie.

    Macie może jeszcze jakieś inne swoje małe zmiany we wnętrzu?
    WP_20150502_12_39_42_Pro.jpg
    2592 x 1456 - 1M
    WP_20150502_12_40_04_Pro.jpg
    2592 x 1456 - 1M
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Pomysł niezły ! Realizacja super! Gratuluję !
    Na allegro jest profil.
    Jak mocowałeś - na wcisk, kleiłeś?
    Szkoda, że (jak na razie) jest tylko jeden kolor...
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Realizacja trochę gorzej jak się człowiek przyjrzy bliżej, bo ciężko jest łuk zrobić w dekorze, odstaje lekko ale mi nie przeszkadza.

    W drzwiach jest tylko włożone. Dekor jest podklejony taśma dwustronna na końcu, na początku i na łuku.

    Ja to znalazłem na ebay, były w najróżniejszych kolorach. A na allegro był czerwony... Akurat mi pasowało :)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Mały Update, dodałem od góry dekor, kierownica i schowek pod lewarkiem :). Próbowałem wokół radia, ale nie mogę wcisnąć...


    image






    image


    image
    WP_20150502_16_14_13_Pro.jpg
    2592 x 1456 - 1M
    WP_20150502_16_27_42_Pro.jpg
    2592 x 1456 - 2M
    WP_20150502_16_14_05_Pro.jpg
    2592 x 1456 - 1M
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • No to tym razem zrobiłeś super bajer! To mi się podoba!
    Jak niektórzy piszą, że wnętrze R jest monotonne czy nudne - to już masz swoją własnę ripostę :)
    Byłem na allegro - ale ta czerwona juz poszła ... Nawet wiem kto ją kupił :)
    Prosty - ale jak efektowny mod!
    Jeszcze raz słowa uznania! 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Chyba trochę przedobrzyles. Zostawił bym koko dekoru na kierownicy i na drzwiach. razem z tym przy lewarku juz trochę za duzo. 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77
    Wyjmę te przy panelu od klimy bo tam to trochę nie pasuje jak nie ma wokół radia, ale za lewarkiem zostawię, moim zdaniem pasuje, ale co dobre, się znudzi/zmienię zdanie to się wyjmie :)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Mi się  podoba nic bym nie zmieniał. Super, ja czekam na mojego R napewno coś wykorzystam z tego co tu "widać"
    Rapid LB/1.2tsi 90km/MY16/Ambition max/Błękit Pacific
  • Dla mnie super. Poszukam gdzieś niebieskiego, żeby zabić monotonię Rapids.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • @amiskiew jak znajdziesz daj znać bo tez jestem zainteresowany kolorem niebieskim
  • Moim zdaniem również po drugiej operacji trochę tego za dużo, ale pierwsza opcja mi się podoba;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Hej.
    a jak to czerwone miedzy szczelinami się nazywa bo nie mogę znaleźć na Allegro 
  • Na allegro jest problem ze znalezieniem sprzedawcy. Taśma (czy też dekor) o profilu "przecinek" jest na razie mało znana. Praktycznie nie ma jej w sprzedaży. Rozmawiałem ze sprzedawcą elementów dekoracyjnych do samochodów - i nie mają, wie o co chodzi, ale na razie nie mieli w sprzedaży. 
    Większość elementów to tylko płaskie taśmy, o różnych szerokościach. Ale tylko "przecinek" można łatwo i symetrycznie wepchnąć między dwa elementy plastikowe.
    Na necie są np:
    aliexpres:
    5M 16.4' DIY Car Interior Decoration MOULDING Trim Decorative Strip RED Line with 5Colors
    http://www.aliexpress.com/store/product/5M-16-4-DIY-Car-Interior-Decoration-MOULDING-Trim-Decorative...
    http://www.aliexpress.com/item/DIY-Car-Interior-Decoration-MOULDING-Trim-Decorative-Strip-RED-Line-8...

    dx.com:
    http://www.dx.com/p/3d-5m-diy-car-decoration-moulding-trim-decorative-strip-orange-133491#.VWGXH0Z1S...

    Pozostaje jeszcze e-bay albo trochę czasu, uzbroic się w cierpliwość i kupić, jak będą bardziej dostępne.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @chris - a może takie będą pasowały do koloru blue
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Dzięki za linki już zamówiłem :)
  • Jak wrzuciłeś zdjęcia tak, ze widzę je na telefonie?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @supermajku
    Wystarczy jak się doda zdjęcie kliknąć dodatkowo aby je wkleił do treści wiadomości.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • a co o tym myslicie folia 3M Di-noc przyklejona z pomoca 3-primera. Nie ma ryzyka ze sie odkleji? Primer zdwaja moc kleju na foli....
    post-87970-0-80512000-1416071197.jpg
    1024 x 576 - 78K
  • @Jacol67 wygląda ładnie i jeśli jest dobrze odtłuszczone i dodatkowo tak jak piszesz użyty primer to będzie trwałe. Kwestia oklejania to kwestia gustu. Użyta tu folia 3M Di-Noc Carbon to raczej spory koszt bo ok 160-200 zł za 1 mb o szerokości 122 cm. Na taka listwę potrzebujesz ok 10-15 cm, ale razy 4 drzwi daje Ci 40-60 cm czyli koszt ok 64 - 100zł + primer i już robi się grubo ponad 100 - 150 zł. Jeśli umiesz to sam okleić to super, ale zakłady za takie coś biorą ok 100 zł za element + folia.
    Nie obędzie się bez demontażu, bo tylko taki sposób daje gwarancję prawidłowego wykonania.
    Ale się opisałem, ale to chyba zboczenie zawodowe.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • tylko ze w rapidzie, trzeba caly bok zdejmowac. Od wewnatrz, plastikowe cwieki odcinac ktore ponoc sa na gorace zgrzane jak je montuja fabrycznie....eeeh
    Napewno mozna bylo montaz tej listwy latwiej rozwiazac....
    6c176a2s-960.jpg
    960 x 636 - 195K
    53e084as-960.jpg
    960 x 540 - 171K
    d0976a2s-960.jpg
    960 x 636 - 103K
    d3176a2s-960.jpg
    960 x 636 - 154K
  • @atsuki
    A jak tak z innej beczki pytanie: Jak się sprawują sportowe nakładki na pedały? Też mam takie (też mam takie z AliExpress) i po 1,5 roku użytkowania na tej od sprzęgła już prawie zdarła się guma, a ta od hamulca się ciągle przekrzywia w prawo, a nie chcę tego przyklejać.
    Rapid LB | 1.2 TSI 86 KM | MY2013 | Ambition | Czerń Magiczna | Białystok

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?