FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Upiększanie wnętrza
  • oryginalne po roku (chociaż maly przebieg) zero oznak zuzycia
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Potwierdzam. Też bez śladów. Ale z poprzecznych rowków nie da się usunąć brudu do zera, więc tutaj minusik dla Skody...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Dla mnie super niewim  czy widzieliście na Aliexpres https://pl.aliexpress.com/item/2m-3m-5M-3V-12V-Flexible-Neon-Light-Glow-EL-Wire-Rope-tape-Cable-Stri...z Rapid a można zrobić Superb  ktoś z was już tego próbował???
    Rapid 1,2 tsi 90 km | LB |MY2016,| Ambition | Topaz | 17500 km
  • @karo00 - bez urazy, ale to jest tak wieśniackie, że nadaje się tylko do roweru. Dołożyć do tego chromowane obramówki drzwi, kostkę do gry na lusterko i bujanego pieska na tylnej półce i mamy wiejski tuning.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Moim zdaniem jest to niezbyt poprawne rozwiązanie do ozdoby samochodu. Ma własne niezależne zasilanie bateryjne. Czyli ręczne załączanie i wyłączanie. Albo dokonać przeróbkę na zasilanie 12 V, z elementem redukującym napięcie do ok.3 V. Do innych celów może być, ale nie do samochodu.
  • Hmm... osobiście mi się to nie podoba, ale są gusta i o tym się nie dyskutuje. :)
    Jak komuś zależy na karbonach, drewnie czy czerwonych nitkach w skórzanych zagłówkach to nie kupuje Skody tylko Porsche :D
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY17 | Joy | Czarny Magic | ~5000km | Katowice

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?