FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wejście USB
  • Czy można we własnym zakresie zamontować wejście USB. 
    Rapid SB|1.2 TSI 85KM|MY15|Aktiv Max|Biel Candy|Białystok|7000km
  • Można, chociaż jest drogie. Zdaje się, że to było ok. 400 zł, ale tutaj strzelam z pamięci. Trzeba kupić cały zespół (to nie jest tylko port USB, ale cały moduł MDI) i na koniec przekodować Swinga VCDS, albo VASem w ASO, aby widział MediaPort.
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Dzięki 
    Rapid SB|1.2 TSI 85KM|MY15|Aktiv Max|Biel Candy|Białystok|7000km
  • Odgrzewam kotleta:
    Radio Swing MY14 - dołożenie USB:
    Czy wystarczy podpiąć sam kabelek: http://allegro.pl/oryg-kabel-adapter-usb-mdi-vw-seat-skoda-audi-i6126022363.html + ewentualne "dokodowanie" USB, czy trzeba dokupić "pełny" zestaw USB+AUX.
    Nie zależy mi na wejsciu AUX - wqżniejsze jest dla mnie USB.
    LB|1.2 MPI|MY14|Łódź
  • Niestety sam kabelek nie wystarczy. Ten co podałeś w linku pasuje do F2, O2, Roomstera, S2, Yeti (przed MY15) ale tylko wtedy jak te auta mają moduł MDI (gniazdo MDI).

    W Rapidzie bez MDI nic z tym kablem nie zrobisz. Po drugie w Rapidach do MY15 jak zamawiało się USB to moduł MDI już był od razu zakończony gniazdem USB/AUX i taki kabel jest już niepotrzebny. Od MY16 od wersji Ambition USB masz w standardzie.

    Można znaleźć na internecie jak przypiąć USB do auta ale to już jest trochę rzeźbienia o kosztach nie wspominając. Kupno modułu z wiązką, zakończenie USB, podłączenie do radia (musisz mieć minimum Swinga z mono wyświetlaczem), zakodowanie.

    Może prościej bo nie wiem czy taniej będzie zmienić radio na takie z USB ?
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Na razie jestem na etapie rozpoznawania tematu - ostatecznie płytka CD/względnie odtwarzacz mp3 załatwią sprawę (na szczęście mam wejście AUX).
    LB|1.2 MPI|MY14|Łódź
  • Pomysl lepiej nad zmiana radyjka na cos ciekawszego z navi, bedziesz mial przy okazji USB i duzo lepsza jakosć dzwieku.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam forumowiczów, Jestem świeżak na tym forum i od razu mam pytanie (mam Rapida elegance z radiem Amundsen+):
    Czy można podłączyć usb z aux (to na zdjęciu) i czy wystarczy je tylko podpiąć do tego radia? Proszę o podpowiedź czy jest to bardziej skomplikowane?
    Z góry bardzo dziękuję za pomocną odpowiedź.


    bbc1c72c4236b2c8d184f3ffa7a5.jpg
    1024 x 768 - 90K

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?