FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Opinie o dieslu 1.6 90KM w Rapidzie
  • Witam, posiadam tdi 90 ps od 2 miesięcy, przebieg 5 tyś km. Oczywiście wszystko śmiga bez zakłóceń, chyba trzeba będzie płynu do chłodnicy dolać.
    Mam pytanie o przeglądy, Czy robicie co 30 tyś na long life? bo ja wolałbym co 15 na zwykłym. Tylko mam ten pakiet na 4 lata sewisu  i nie wiem czy można zmienić, opcje na 15 tyś. ASO na pewno to nie na rękę
  • Zależy co rozumiesz przez przegląd jak o wymianę oleju to tez uważam że warto częściej. Jeżeli chodzi o zmienny okres wymiany oleju to są widełki od 15 do 30 tyś, zgodnie ze wskazaniem komputera. Z tego co ludzie piszą po forach niektórzy już mają od 23-24 info na maxidotcie o przeglądzie olejowym.

    Bez problemu powinni ci zmienić w komputerze stały okres przeglądów olejowych, ale jak to wygląda z finansowaniem tych przeglądów przez skodę to sam jestem ciekaw.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @tdimichal odnośnie oleju, sporo info znajdziesz tutaj... masz pakiet, ASO nie pójdzie na przegląd co 15k...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?