FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Stałe zasilanie elektryki szyb - czy możliwe?
  • Ludzie ogarnijcie się , piszę obiektywnie o zmianach jakie zaszły w stosunku do poprzednich modeli, a tu każdy ma swoje jakieś ale. Z pretensjami to do Skody.
  • niektórzy kupią auto za 45000 a narzekają jakby dali conajmniej 100000. Jak nie pasuje to sprzedajcie i spokój. Narzekanie tak jakby do zakupu ktoś zmusił...
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Jak kupowałem R nawet nie przyszło mi do głowy sprawdzić czy szyby można domknąć jeszcze przez jakiś któtki czas po wył. zapłonu, było to dla mnie wręcz oczywiste że można. W starym Oplu działało rewelacyjnie. Jak się przekonałem że w R nie ma takiej opcji to mnie poprostu zamurowało.. Jak powiedziałem żonie to ze śmiechu z krzesełka spadła :-)
    LB, TSI 105, MY 2013, Ambition, Wrocław
  • Prawda jest taka, że technika idzie do przodu i każdy kupujący spodziewa się, że takie rzeczy jak np. full automat wszystkich szyb to dziś standard, niestety w Skodzie nie. Jestem ciekaw tylko ile faktycznie zaoszczędzili dając automat na jednej szybie kierowcy a na reszcie nie ?? 100zł , 200zł ?? To podobnie jak z czujnikiem przepalonej żarówki, ze względu bezpieczeństwa powinno to być montowane jako standard a nie jak Skoda znów zaoszczędzone. Nie kupujemy auta za 10 tys. tylko za 50, 60 tys. zł i co nic nie można już wymagać, to nie są małe pieniądze. Chyba od razu nie trzeba wydawać 100 tys. żeby mieć takie podstawowe rzeczy w samochodzie. Tyle
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2013| MY14 | Srebrny | 46 tys | Poznań
  • Domykanie szyb z pilota jest w 15 letnich VW...w Skodzie Rapid niestety za duży luksus by mogło być - to jest przykre.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • Golf 3 z 91 miał pełny Board- moduł komfortu.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @BalonN Dzwoniłem kiedyś do producenta takich modułów. Sami nie wiedzieli do końca czy będzie działać, bo nie ma za bardzo jak się wpiąć z tym modułem. Ponoć Rapid ma silniczki takie same jak pozostałe auta z VAG które są zespolone z jakimś modułem, ale go nie obsługują bo drzwi nie są połączone przez CAN. Nie znam się za dobrze na elektryce, więc za dużo  nie wytłumaczę. Może ktoś wie coś więcej na ten temat ?

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?