FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid by alberto0055
  • Ta dyskusja została utworzona z wydzielenia komentarzy z wątku: Galeria.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • dla odmiany biały liftback:)
    Ubolewam nad brakiem felg ALU, ale powoli coś będziemy myśleć:)
    Zdjęcia pstrykane bardzo spontanicznie, gdybym się przyłożył wyglądałby jeszcze lepiej;p
    DSC_3278.jpg
    800 x 600 - 182K
    DSC_3279.jpg
    800 x 600 - 186K
    DSC_3280.jpg
    800 x 600 - 203K
    DSC_3281.jpg
    800 x 600 - 221K
    DSC_3277.jpg
    800 x 600 - 218K
    DSC_3282.jpg
    800 x 600 - 216K
    DSC_3283.jpg
    800 x 600 - 213K
    DSC_3289.jpg
    600 x 800 - 201K
    DSC_3284.jpg
    600 x 800 - 204K
    DSC_3298.jpg
    800 x 600 - 209K
    DSC_3285.jpg
    800 x 600 - 221K
  • Tak, alberto, warto by pomyśleć o ustawieniu balansu bieli w aparacie...
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Mówcie co chcecie....ale biała Rapidka wygląda bardzo fajnie.  Gratuluję zakupu.
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • Może to nie jest temat (Galeria) na taką dyskusję :) (możemy oczywiście przenieść do innego wątku) ale wypowiem się co do białego.. wczśsniej miałem 2 samochody białe i teraz mam czarny... po prostu tragedia!! Na czarnym wydać każdy pyłek, każdy kurz, nie mówiąc już o tym że na myjni ręcznej się go nie domyje (zostają plamy, zacieki). Z białym nie było takich problemów, wystarczyło spłukać i sprawiał wrażenie czystego, nie trzeba było wycierać na sucho. Oczywiście kolor to rzecz gustu, nie do każdego modelu biały pasuje, ale faktem jest że biały jest teraz modny (wystarczy spojrzeć na samochody klas premium, suvy (audi, porsche) itp. białych jest od zatrzęsienia i z reguły są wybierane świadomie nie zawsze na "firmę")
    Również gdy miałem sytuację że trzeba było na białym zrobić jakąś korektę lakieru - rysa np. korektorem dostępnym w ASO to nie było problemu i nawet nie było widać po korekcie, z metalikami to już gorzej.. bo to jakiś clarlack itp. Chyba moje następne auto będzie znów białe ;-)
  • @misiek
    Samochód jako samochód masz fajny.
    Co do koloru to, biały nigdy mi się nie podobał i nie podoba, choć może kiedyś zmienię zdanie. Oczywiście to moja subiektywna opinia i nie ma nic wspólnego z zaletami czy wadami białego czy innego koloru. Biały jako kolor samochodu mi się nie podoba, a to że jest często spotkany na drogach, to tylko potęguje moją niechęć do niego. Wydaje mi się, choć może się mylę, że jego popularność, nie wynika z tego, że jest "na topie" lecz raczej z tego, że większość firm kupuje białe bo są tańsze i łatwiej na nich umieszczać reklamy itp.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?