FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zamarznięty płyn do spryskiwaczy
  • Witam,miałem podobny przypadek zamarznięcia płynu w zbiorniczku spryskiwacza w poprzednim samochodzie Renault i też w Zakopanem w styczniu,gdzie temp.w nocy spadła  do -25 st.Dlatego teraz w swojej Skodzie jeżdżę cały czas na płynie zimowym - 22 st.,czy to okres letni,czy zimowy i nie martwię się,że zamarznie,a w przypadku spadków temperatury poniżej 20 stopni,jeżeli by samochód stał pod chmurką daje dodatkowo matę aluminiową po maskę,taką jaką się stosuje na szybę przednią,przykrywając wszystkie podzespoły samochodu.Sposób sprawdzony i godny polecenia.Pozdrawiam .
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Odkopię temat i trochę uzupełnię o mój przypadek, w ostatnich dniach mój rapid zamarzł a wraz z nim płyn do spryskiwaczy, zamarzł o tyle skutecznie że pompka nie dawała oznak życia mimo przejechania jednorazowo 240km, wymiana bezpiecznika zero reakcji, dwa dni postoju w garażu plus mata o której pisał kolega wyżej, koc na masce i dolewka letniego płynu, w końcu dźwięk silniczka ale jeszcze prawie dzień potrzebował by puściło w wężykach, szczesliwie nie uszkodziło się nic ale przez głupotę i zaniechanie mogło się to skończyć na sporym wydatku. Warto tego pilnować ;) 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?