FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • ja kupiłem w mińsku mazowieckim. miałem mieć wyprodukowany w 19 tyg. a zrobili go w 17 tyg. taka różnica wynikała jak sie później okazało z "zawirowań" spowodowanych autami z kratką. zamówiłem 25 marca a samochód w salonie był już 24 kwietnia po załatwieniu formalności w urzędach czyli rejestracja, samochodem wyjechałem 30 kwietnia. czyli jak wszystko będzie dobrze 4 lub5 tygodni i śmigasz swoim czeskim porsze.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Dzięki cezar , mam nadzieję że masz rację i te czeskie porsche będzie już niebawem u mnie !!!! :) a jak wrażenia z jazdy ? 
  • Powiem tak przesiadłem się z felci na rapida i doznałem szoku jakie to wygodne auto. W ogóle to jestem zadowolony tylko jak bym zamawiał teraz to na pewno z zestawem głośno mówiącym , klimatronikiem i podłokietnikiem z tyłu. Jeżdżę przeważnie z dzieckiem młody jest zadowolony że ma dużo miejsca na swoje picie oraz zabawki a zona też się cieszy że ma i tu dziwne jakkolwiek to brzmi "DUŻY KUFER"
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Dzisiaj mija 3 tyg. od złożenia zamówienia zamierzam dzwonić jutro do mojego dealera jak sprawa się ma z realizacją. Boję się tylko tego że teraz jest czas postoju w takich fabrykach, a za 2 tyg zaczynamy z żoną urlop. Fajnie by było tym porsche jechać już na urlopie. 
  • cierpliwość palcem dół wykopie
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Dzięki Cezar Ja mam nadzieję że twoje słowa się spełnią i będzie super mieć swoje porsche !!!!!!!! hihih ;)

  • Witam.
    Ja zamówiłem w Poznaniu, rapida diesla wersja ambition 25.06.2014 i na zamówieniu dostałem przybliżony termin 26.09.2014, wczoraj byłem w skodzie żeby jeszcze coś domówić do wyposarzenia, a tu pan sprawdza i nie można bo już robią i będzie do odbioru pierwszy tydzień sierpnia. Więc miła niespodzianka.
    Pozdrawiam
  • @mazak no no, pozazdrościć :)
  • @mazak powiedz mi, który salon konkretnie wybrałeś bo tak się składa, że też jestem z Poznania. Może coś fajnego udało Ci się wynegocjować?
  • @mazak to ci się fuksneło ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Pewnie trochę szczęścia było, bo się rzeczywiście nastawiłem na koniec września, salon na obornickiej, sporo też mi się udało wynegocjować, trochę łatwiej mi się negocjowało bo znajomy z Wrocka pracuje w volkswagenie i obok mają skoda i poszedł i się dowiedział jakie mają dolne granice na 2 modele które mnie interesowały wiec wiedziałem gdzie jest granica. Na prawdę warto odwiedzić kilka salonów.
  • No to właśnie dostałem wiadomość że nasza skoda rapid będzie na koniec sierpnia
    Nie jest to miła sprawa ale cóż nic nie poradzę :(
     
  • @chudy20 no czyli normalny termin a pewnie dostaniesz ok polowy wrzesnia, dziwny byl ten twoj wczesniejszy termin, skoro wszyscy czekamy obecnie ok 2,5-3 miesiace
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • taką informację dostałem dzisiaj od dealera :( kicha jakich mało!!!!
    Z wakacji nad  morzem nic!!!
  • @chudy20 ja mieszkam nad morzem i na pocieszenie powiem ci ze nie masz czego załowac bo jest tyle ludzie ze nie ma gdzie nogi postawić, jakas inwazja w tym roku ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Zamówiony 5.05 Activ Max 75 KM dzisiaj opłacony zarejestrowany jutro go odbiore
  • @leon55555 to tylko pozazdrościć i trzeba czekać nadal na swój, szerokości i dobrego użytkowania :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • leon55555 i jak happy z odbioru auta?! Taką samą wersję zamówiłem tylko troszkę z dodatkami Leon napisz jakie wrażenia z jazdy po odbiorze 
    widzę że byłem naiwny co do wcześniejszego odbioru :)
  • chudy20
     szkoda że nie spełniło się to co napisałem dziwne trochę że aż taki długi termin dostałeś
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • dziwne cezar ale taki jest fakt 
    Jestem dosyć mocno wkurzony obiecanki nic nie warte no ale cóż muszę kombinować wakacje z busem i pociągiem :)  

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?