FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Spoko
    Toledo LB I 1.4 TSI 122KM I 58000km I Cerkiewnik
  • pawel_82 jeśli dostaniesz auto w 2019 i wtedy je zarejestrujesz - w przyszłości przy ewentualnej odsprzedaży w ogłoszeniu piszesz "data pierwszej rejestracji 2019" i zyskujesz tym jeden rok, dzięki temu zyskasz troszkę na wartości auta, ja bym to traktował jako plus 
    Rapid SB | 1.0 TSI 81 kW (110 KM) | MY18 | Style |Błękit Race Metalizowany | 67 000 km | Gorzów Wlkp.
  • A ja wolałbym mieć auto z 2019 i rejestracja w 2019. Dla mnie auto wyprodukowane w 2018 a zarejestrowane w 2019 to auto z 2018 roku i tyle
    Toledo LB I 1.4 TSI 122KM I 58000km I Cerkiewnik
  • Lepiej odebrac z poczatkim stycznia i z wyprzedazą rocznika niz kilka dni wczesniej ktore nic nie zmienia a i tak za chwile masz juz roczne auto. Ogolnie to wybrales sobie fatalny czas na zamowienie. 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • gross81 nie wiem czy istnieje coś takiego jak dobry czas na zamówienie :)
    Jakby wpływ na to ma budżet, stan obecnego auta i czy to pierwsze czy drugie aut w rodzinie. Nie chciałbym robić offtopa ale po miesiącu dowiedzieć się że jeszcze 2 miesiące do produkcji to mało pro klienckie
  • To nie to co kilkanaście lat temu, że każdy oglądał używkę pod kątem rocznika, a dopiero potem oglądał samochód. Dzisiaj, jak kupujesz nowy, to nie ma potrzeby czekania na kalendarzowy nowy rok i model. Kupujesz, bo jest potrzebny nowy samochód. A w dokumentach jest dokładna data pierwszej rejestracji, a wg VIN coraz częściej można zorientować się też o historii pojazdu.
    To chyba pozostała jeszcze jakaś mentalność, by "nie kupować" samochodu z jesieni czy końca roku, bo samochód będzie starszy o rok. Coraz częściej odchodzimy od takiego sposobu myślenia. I dobrze, bo każdy ma swoje potrzeby, wymagania i podejście do samochodu, jak nowego tak i używanego.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Zamówiony 4.10 , odbiór 28.12 jak dobrze pójdzie
    Rapid SB / 1.0 TSI 110KM DSG / 2018 / Style / beż cappuccino / 15000 km / Piastów
  • Ręce opadają 2.01.2019
    Rapid SB / 1.0 TSI 110KM DSG / 2018 / Style / beż cappuccino / 15000 km / Piastów
  • porkbone to i tak masz tydzień szybciej niż ja. Trzy dni wcześniej zamawiałem i znam tylko przybliżony tydzień wydania. Style, automat 110KM
  • No to w drogę !!!! Style,DSG,110KM,beż cappuccino
    Rapid SB / 1.0 TSI 110KM DSG / 2018 / Style / beż cappuccino / 15000 km / Piastów
  • Gratulacje. Bezawaryjności! czy mógłbyś z grubsza opisać statusy, w sensie kiedy zjechał z taśmy a kiedy był na placu w salonie?
  • data produkcji 7.12.2018
    salon 20.12.2018
    Mówiąc szczerze to nie bardzo piłowałem w salonie - nic bym nie przyśpieszył , a jeszcze
    święta , najważniejsze że już jest i czas go doszlifować do użyteczności :-)

    Rapid SB / 1.0 TSI 110KM DSG / 2018 / Style / beż cappuccino / 15000 km / Piastów
  • To zostawiam dla kolejnych właścicieli mój przypadek:
    Rapid Style 1.0 DSG: zamówienie 2.X, produkcja 21.XII, u dealera 15.I, wydanie 18.I (Gdańsk)

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?