FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Z tego co pamiętam ok. 10 dni od daty produkcji wóz dojeżdża do sklepu.
    LB|1.2 CJZD 110|MY17|Ambition|
  • Ja miałem wyprodukowany 4 listopada (44 tydzień) a odebrałem 28 listopada. Byłby z jakiś tydzień wcześniej ale czekałem jak dojadą wszystkie dodatki jakie zamówiłem a nie były montowane w fabryce. Najdłużej czekałem na koła zimowe. Wolałem poczekać z odbiorem auta aby był komplet niż dwa razy jechać 250 km do salonu :-).

    Ps. Tak informacyjnie od 44 tygodnia w Skodzie montowane są auta lekko zmodyfikowane/poprawione wprowadzane są drobne zmiany i modyfikacje. Na podstawie ETKI wynika, że tak jest co roku. 
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Deem odebrałeś furę? :)
  • Niestety wciąż czekam...
    Rapid LB | 1.0 TSI 110KM | MY18 | Ambition | Czarny Magic perłowy | 35000 km |
  • Ja zamawiałam pod koniec czerwca, miał być ok. połowy września, w umowie (już na mur beton) do końca września. W tym tyg. rzekomo dotarł do Poznania, co do odbioru ani widu ani słychu ...
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY18 | Wersja Style | Czarny Magic perłowy | 0 km
  • Ja dostałem informację dzisiaj od Dealera że wszystko jest terminowo, i planowo samochód 2 listopada będzie w Poznaniu, a w Krakowie za ok. 7-8 listopada. :) W każdym razie zamówiłem 28 września, a jest już wyprodukowany. :)
  • Hmm...  ciekawe skąd aż tak duże różnice, ja mam planowany (wreszcie!!!!) odbiór na ten czwartek. 
    Gboczar, a jaką wersję zamawiałeś ??? Bo to trochę wkurzające że czekam od czerwca ..
    .
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY18 | Wersja Style | Czarny Magic perłowy | 0 km
  • Ja zamówiłem wersje STYLE 1.0 TSI z DSG 95 KM. Dostałem informacje ze czeka na transport do Poznania. Planowany dojazd do Importera: 02.11.2017.
  • 07.08.2017 zamowilem w krk na zakopiance rapida w wersji ambition 1.0 tsi 110KM z dodatkami (usb, pakiet skorzany, czujniki parkowania przod + pare innych) -zostalem zapewniony ze bedzie pod koniecz wrzesnia - w salonie byl 2.10.2017 + 2 dni na montaz alarmu. w sumie sprawnie poszlo. 
  • Dziękuję za info, no to nie wiem już o co chodzi, przecież niezależnie od salonu wprowadzają do tego samego systemu, podpisałam umowę, od razu wpłaciłam zaliczkę no i się ustawiał w kolejce, i cholera tak się ustawił, poprzedni samochód sprzedany bo kończyło mu się ubezpieczenie i przegląd w październiku a był kupiec, jeżdżę pożyczonym który się psuje ... szkoda gadać ...
    Zamawialam wersję Style 110 KM, kilka nieskomplikowanych dodatków ...
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY18 | Wersja Style | Czarny Magic perłowy | 0 km
  • Moje oczekiwanie dobiegło właśnie końca. :)
    Reasumując:
    samochód zamówiony 12 sierpnia
    wyprodukowany 2 października
    dostarczony do salonu 19 października
    odebrany 23 października
    Rapid LB | 1.0 TSI 110KM | MY18 | Ambition | Czarny Magic perłowy | 35000 km |
  • życzę przyjemnej jazdy
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Deem, gratuluję, a jak wrażenia z "wyglądu" ??? Ładny ??? Mój będzie w tym samym kolorze, a nowej wersji jeszcze w ogóle nie widziałam, w salonie stała poprzednia:) Duża różnica ???
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY18 | Wersja Style | Czarny Magic perłowy | 0 km
  • Dziękuję,
    Auto w kolorze czarnym prezentuje się świetnie nawet jak się trochę pobrudzi :)
    Poprzednio też miałem auto czarnego koloru więc tutaj wybór był świadomy. Jak narazie wszystko spełnia moje (niekoniecznie wygórowane :)) oczekiwania i mam nadzieję, że trochę mi posłuży.  
    Jeśli chodzi o różnice pomiędzy poprzednią ,a bieżącą wersją to ciężko mi się wypowiedzieć, nie zwracałem na to szczególnej uwagi :) . Jako miłośnik marki akceptuję wszystkie zmiany :)
    Rapid LB | 1.0 TSI 110KM | MY18 | Ambition | Czarny Magic perłowy | 35000 km |
  • różnice jeżeli chodzi o wygląd to naprawdę kosmetyka, inne kratki wentylacyjne, inny kształt listwy na desce rozdzielczej i ożywiające wnętrze wstawki na boczkach drzwiowych, z zewnątrz najbardziej widać inny kształt zderzaka z halogenami i światła dzienne ledowe w reflektorach nad kierunkowskazami.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Moje przeboje z salonem są jak z filmu. 6 wrzesnia zamówione auto 110 KM, 18 października wyprodukowane, 27 października tel. z salonu że mogę przyjechać po dokumenty - po czym okazuje się, że przez przypadek zamówili 95KM zamiast 110KM (auto doposażone m.in. w panoramiczny dach). Na chwilę obecną nie wiemy co mamy robić, słabszego auta nie chcemy, a na to które mielismy wczoraj odebrać będziemy musieli poczekać kolejne 2 lub 3 miechy
  • To ja Cie przebije.... zamówiłem nowego japońca do produkcji, zaliczka wpłacona,  w między czasie korespondencja mailowa,  po 3 miesiącach info z salonu zapraszamy po dokumenty do rej. i do odbioru samochodu. Jadę......... wchodzę do salonu a oni się dziwią co ja tu robię ;) 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • No to jutro .... na fakturze mam 110 KM więc powinien chyba tyle mieć, w związku z poślizgiem, autko jest już zarejestrowane więc będę mogła od razu wyjechać ... jednak jeszcze obawiam się że coś wyjdzie na miejscu , śnią mi się koszmary po nocach :) (za długo to trwa po prostu) Mąż ma podjechać  w ciągu dnia i go obejrzeć, sam odbierał kilka miesięcy temu, no i emocjonalnie ma większy dystans :) 
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY18 | Wersja Style | Czarny Magic perłowy | 0 km
  • No to jest w domu, czas oczekiwania od zamówienia do odbioru równo 4 miesiące -  w lipcu cała produkcja ma urlop (chyba 2 tyg). Silniczek fajnie cicho mruczy i ładnie przyspiesza  :) 
    Rapid SB | 1.0 TSI 110 KM | MY18 | Wersja Style | Czarny Magic perłowy | 0 km
  • Gratulacje i ........”miljona” kilometrow !!!! 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?