FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Dzisiaj dostałem info o dilera że auto już w Polsce i we wtorek może będzie w salonie. Gdzie Skoda ma plac z nowymi autami które później trafiają do konkretnego salonu?
    Rapid LB/1.2 90KM/MY2017/Ambition
  • W Poznaniu.
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM CZCA | MY17 | Style | Wielkopolska
  • Scyzor kiedy składałeś zamówienie ?
    Rapid LB 1.2| TSI 90 KM| My 2017| Ambition +| Szary Quartz | S-c
  • Zamówienie składałem 19 stycznia więc trochę poczekałem. No ale mam nadzieję że w przyszłym tygodniu uda się już odebrać:)
    Rapid LB/1.2 90KM/MY2017/Ambition
  • W czw. 06.04 otrzymalem oficjalne info, ze R zamowiony 16.02 zostanie wyprodukowany jako FL z silnikiem 1.0. Brawo Skoda! prawie 2 miechy w plecy.
    Zrezygnowalem z zamowienia.
    Fabia Combi, 1.2 TSI 90 KM, MY17, Ambition, White, 1000 km, Krk
  • Panterass , a jak wygladała sprawa zapłaty, kwota z zamówienia czy nowa cena ?. Ja osobiście składałem zamówienie 14.02, do tej pory cisza.
    Rapid LB 1.2| TSI 90 KM| My 2017| Ambition +| Szary Quartz | S-c
  • Cena z zamowienia miala nie ulec zmianie.
    Fabia Combi, 1.2 TSI 90 KM, MY17, Ambition, White, 1000 km, Krk
  • Mysle, ze smialo mozemy zakladac nowy watek. Ja zamawialem pod koniec lutego i maja na dniach potwierdzic, ze auto nie zalapalo sie do produkcji przed FL...
    Rapid LB |1.0 TSI 110KM | MY2018 | Style | Beż Cappuccino | 2000km | Kraków
  • Czyli chcieli Ci wcisnąć silnik do kosiarki?
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Przed chwilą rozmawiałem ze swoim dealerem który poinformował mnie że oficjalnie jeszcze nie ma decyzji co do mojego zamówienia. Jest jednak duże prawdopodobieństwo że załapię się po FL..Nie dość że silnik 1.0 to jeszcze odbiór prawdopodobnie po terminie. No i teraz czas na podjęcie decyzji , ale narazie jestem skołowany 
    Rapid LB 1.2| TSI 90 KM| My 2017| Ambition +| Szary Quartz | S-c
  • @PinkFloyd ano chcieli. Po kilku nieprzyjemnych rozmowach z handlowcem w końcu w czw. zadzwonił pierwszy raz sam z informacją pewną,  że będzie kosiarka. Cóż, nerwy mi puściły i przeszły jakiś tydzień wcześniej więc już go drugi raz nie opieprzałem. Dzisiaj się z nim widziałem, ma poszukać fabii kombi 1.2 takiej z kolejki do produkcji. Jak będzie jakaś w sensownej cenie to da znać. Jeśli nie, podziękuję w ogóle za Skodę.
    Dla mnie temat nowego R się skończył. Teść dostał nowy (zamówił 2 tyg wcześniej), więc będę pewnie zaglądał do Was po jakieś porady/wskazówki.
    Fabia Combi, 1.2 TSI 90 KM, MY17, Ambition, White, 1000 km, Krk
  • Ja jestem w podobnej sytuacji - śmieszne jest to że dealer nawet nie chce mi dać gwarancji ceny z dotychczasowego zamówienia. Postawa firmy jest żenująca. Przyjęli zamówienie wg. pewnej specyfikacji i wg. niej powinni dostarczyć towar. A nawet jeżeli z przyczyn niezależnych od sprzedawcy nie mogą dostarczyć to przynajmniej powinni próbować jakoś "przeprosić" klienta. 
    Ja też rozważam teraz albo fabię kombi albo Seata Toledo (w końcu to bliźniak) ale zastanawiam się czy warto dalej bawić się z tym koncernem skoro tak bardzo mają indywidualnego klienta gdzieś. Być może trzeba będzie pójść do konkurencji. Tylko to mi nie zwróci straconego czasu i nerwów a dla nich będzie niezauważalną stratą.
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • Kupcie Octavie III FL podstawowy silnik 1.2 tsi z 110KM softowi zmniejszona na 85KM, zróbcie program.na 140KM i będzie super fura.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • @PinkFloyd - problem w tym, że w cenie nieźle wyposażonego Rapida (Style z dodatkami) nie wyrwę Octavii Active - to pierdziele to całe podkręcanie silnika jak w aucie będzie sama golizna. 
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • No tak, to bym wybrał Seata Toledo, dalej ma 1.2 tsi.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • @PinkFloyd - nie ma. Dzwoniłem do Seata, dokładnie ta sama historia co z Rapidem. Nie będzie już silnika 1.2 - zastępuje go kosiarka
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • Toledo i Rapid lecą na jednej linii w Mlada Boleslav.
    Czasem na skoda-auto są informacje o dostępności 1.2 - ale to tylko przekłamanie, bo nie zdążyli jeszcze uaktualnić strony.
    Pozostaje co najwyżej oferta "z placu", jeśli w ogóle.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Ale polo walą jeszcze z 1.2 tsi. Ojciec właśnie sobie zamówił. Cos czuje ze stracą przez to dużo klientów. Podobna historia jak z wycofaniem 1.9 tdi i 1.6 8V MPI- ekologia,.a nowsze nie zawsze jest lepsze od starszego.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • W takim razie jestem chyba jednym z ostatnich, którzy się załapali na 1.2.
    Zamówiony 26.01, produkcja 13 tydzień 2017. Dziś odebrałem dokumenty do rejestracji.
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY17 | Style | Brąz Topaz | 12000 | Małopolska
  • A ja zamowilem jedna z ostatnich jesli nie faktycznie ostatnia fabie kombi 1.2. Produkcja na 20 tydzien. Tak ze Rapid zamieniony na Fabie kombi. Po 2 latach mod na 120-130 KM.
    Fabia Combi, 1.2 TSI 90 KM, MY17, Ambition, White, 1000 km, Krk

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?