FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Były podobne przypadki, które kończyły się wadliwymi egzemplarzami?
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY2017 | Ambition | White Moon | 1500km | Warszawa
  • @Mjensiwo - jakaś masakra. Od października ? To jakaś kpina. Sprzedali Twoje auto jakiemuś gościowi co się śpieszyło a Tobie pewnie zamówili jeszcze raz. Tak to widzę. Albo rzeczywiście jest tu jakaś wtopa z ich strony i go picują. Były przypadki i nie mówię tylko o Rapidzie - poczytaj sobie o bardzo nagłośnionym przypadku Renault Talismana, gość przez 6 miesięcy używania auta był z nim ponad 20 razy w serwisie i nie były to drobne naprawy. 
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • a ja myślałem że zamówienie koniec grudnia i odbiór 2 tydz kwietnia to długo...
    u nas było podobnie, nie mogli go wyprodukować bo coś tam... cały czas takie zbywanie aż w końcu wzięliśmy zamówiony egzemplarz salonowy w g innej specyfikacji, trochę droższy ale już na finiszu produkcji i mamy to. a nasz jest w planach produkcji na 22 tydz chyba dopiero
    Rapid LB/ 1,2 tsi 110 KM/MY16/ Ambition/ grafit/ 3 km/MZ
  • Okay, auto odebrałem kilka dni po pisaniu. Z autem jest wszystko super! W tydzień zrobiłem 1500km i baaardzo mi się podoba :) Sprawdziliśmy historię zamówienia i faktycznie rozpoczęcie produkcji było cały czas przesuwane, ale jak już trafiło na taśmę to poszło bardzo szybko :)
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY2017 | Ambition | White Moon | 1500km | Warszawa
  • I jak to ma się do "kiepskiej sprzedaży" R LB? Ja tego zwyczajnie nie kumam.
    PS To powinno być w innym wątku ale nawiązanie jest tu...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Witam,
    auto zamówiliśmy 17.03, a odebralismy 23.05. Kilka dni po zamówieniu handlowiec poinformował nas, że auto będzie produkowane w tyg. 19, a planowany odbiór na 21 tydzień. Wszystko się potwierdziło i od ponad miesiąca cieszymy się nowym R ;)
    RAPID SB I 1.2 TSI I 110 KM I MY17 I STYLE I WHITE CANDY I GDYNIA
  • Zamówiłem samochód 28 sierpnia, ma być wg. dokumentów na 28 listopada. Jak to u Was było? Ile teraz się czeka na rapida??
  • Witam ja zamówiłem 10 lipca,  dzisiaj odebrałem auto

  • Jaki silnik zamówiłeś i jaką wersję?
  • Ja wczoraj zamówiłem swoją R z silnikiem 1,4 TSI z DSG. Przewidziany czas produkcji to 44 tydzień.
  • Witaj, a gdzie zamówiłeś? I czy zamówienie poszło do realizacji? Bo ja zmieniłem na 1.4 z DSG i okazało się że termin realizacji to marzec / kwiecień 2018. :) Dlatego zostałem przy 1.0 tsi.
  • Witaj. Dziś dostałem potwierdzenie z salonu, że auto jest już na sztywno zaklepane na 44 tydzień. Zamawiałem w Płocku. Prawda jest taka , że zamówiłem ambision z dużą ilością dodatków, ale jak sprzedawca zmienił na wersję style to zamówienie przeskakiwało na marzec 2018. Zostałem więc przy starej konfiguracji.
  • To tak zawsze jest, ja jak zamawiałem w marcu to termin realizacji był koniec czerwca początek lipca, a odebrałem 12 maja
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Zamówiłem RAPIDa dokładnie 12 sierpnia. W tym tygodniu spodziewam się odbioru, więc czas oczekiwania wychodzi około 8 tygodni i tyle na wstępie powiedzieli mi w salonie.
    Rapid LB | 1.0 TSI 110KM | MY18 | Ambition | Czarny Magic perłowy | 35000 km |
  • Kolego Deem czy odebrałeś już samochód? :)
  • Niestety jeszcze nie mam auta :( Oficjalnie opóźnienie wynika z "bardzo dużego zainteresowania" i związanymi z tym opóźnieniami w produkcji. Dostałem informacje z których wynika,że w 8 tygodniu od zamówienia auto zostało dopiero wyprodukowane więc do odbioru to jeszcze conajmniej kilka lub kilkanaście dni.
     Ogólnie to nie mam podstaw, żeby w to nie wierzyć pomimo że 2 tygodnie wcześniej dostałem niby wiążące informacje dotyczące terminu odbioru, który już minął w zeszłym tygodniu. Jeśli w najbliższych dniach odbiorę auto, to ok , gorzej jeśli zacznie się to przeciągać nie wiadomo do kiedy. Jestem już po pierwszych spięciach z salonem, ale mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy. :)
    Rapid LB | 1.0 TSI 110KM | MY18 | Ambition | Czarny Magic perłowy | 35000 km |
  • Wycisnij cos od nich w ramach rekompensaty za zwłoke
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Deem a który masz tydzień produkcji? Bo ja mam 44 i zapewniają mnie że pierwszy tydzień listopada auto będzie :) Zamówiłem 28 sierpnia 2017.
  • Witam. Chyba miałeś na myśli 42 tydzień, bo 44 to już pierwszy tydzień listopada :)

    Ja tak samo jak Ty zamówiłem auto 28 sierpnia, produkcja 42 tydzień, wstępny termin odbioru 7 listopada.
    Rapid LB Monte Carlo | 1.4 TSI 125KM DSG | MY2018 | Czerwień Corrida | 6000 km | Gdańsk
  • Pierwotnie miał być to 39 tydzień, według otrzymanych informacji auto wyprodukowali w 40 tygodniu, ale do dziś czyli już 41 tydzień nie ma go jeszcze w salonie. Zobaczymy ile to jeszcze potrwa.
    Rapid LB | 1.0 TSI 110KM | MY18 | Ambition | Czarny Magic perłowy | 35000 km |

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?