FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wymiana filtrów + oleju w Rapid 1.2tsi 110KM 2015
  • @air_22, specyfikacja jest  taka  sama, tylko musisz go zmieniać max co 15 tys. km
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Jeśli chodzi o lubryfikacje to ona się sprawdza we Fordach, w Japończykach i w autach USA sprawdzone, europejskie konstrukcje znoszą dobrze LPG właśnie pod warunkiem dobrze dobranej i wystrojonej instalacji, dużo siedziałem w instalacjach i trafiały nieraz takie "kwiatki" ze głowa mała.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • No właśnie problem w tym, ze ona się nigdzie nie sprawdza a to, ze jest pakowana przy np. Instalacjach BRC jako dupochron, to juz jest inna kwestia. 
    Jeśli w samochodzie z ręczna regulacja luzu zaworowego zaniedbamy jego okresową kontrole, ewentualnie regulacje to nawet litr cudownego specyfiku to „smarowania” zaworów na 100km nie pomoże. 

    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?