FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Dziwne reguły Skody - doposażenie po kupnie
  • To co powiecie o Fiacie. Jest rok 2010 świeżo po zdaniu prawa jazdy, chciałem zakupić coś małego i taniego. Zdecydowałem się na Pande. Cena bazowa 31 tys. Wyposażenie ABS i dwie poduszki powietrzne:) chciałem doposażyć auto w zapalniczke,radio,i centralny zamek. Cena 3tys złotych. Jakość wykonania źałosna. Zapalniczka zrobiona dziura pod port w schowku , kaple zasilające poprowadzone do plusa body komputera i polutowane, cud że chciało im sie stosowac w obwodzie bezpiecznik. Radio sony bez usb(ŻAL) na tamte czasy usb już był standard. Centralny zrobiony na chinski przekaznik, który w mrozy odmawiał posłuszeństwa. Jeśli Skoda ma tak doposażać jak Fiut to lepiej już wogole tego nie robi :)
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • MDMA66 - miałem też nowego Fiata Sienę, potem Lagunę i teraz Rapida. Mogę śmiało powiedzieć, że Fiat to najgorszy mój wybór w życiu. Z wyjatkiem silnika (któremu nie mam nic do zarzucenia) reszta to tanie plastiki, kiepsko zaprojektowane wnętrze i zawieszenie, ciągle coś trzeszczącego lub niedziałającego typu klamki, centralny zamek, linki otwierania maski itp i tragiczny serwis ASO. Na pierwszym miejscu zarowno za sam samochód jak i ASO stawiam Lagunę.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Retrofit nie zawsze jest możliwy, gdyż bornet może nie obsługiwać funkcji. Jeżeli w konfiguratorze funkcje wyposażenia są tanie to można często je później jeszcze taniej włączyć elektronicznie. Mój samochód to podstawa ambition max (z placu), jedyne co było w nim to centralny z pilotem, biały kolor, komputer, koło + lpg ode mnie. Mając możliwości techniczne nie mam możłiwości aktywować hhc, doświetlania, lub dołożyć bornetu czy el z tyłu, gdyż mam prawie najuboższy bornet. Jedno czego mi bardzo brakuje to podgrzewanych luster, i możliwości zablokowania okien z tyłu. co było by fajne to podłokietnik, skórzana kierownica ( JEST NAPRAWDĘ FAJNA), xenony (TAK Dobre światła są DOBRE), aut. klima lub skrzynia.
    Jeżeli ktoś myśli o dokładaniu po zakupie to musi zwrócić uwagę na wersję aby chociaż wiązka już była.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?