FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Mój Rapidek już jest do odbioru :)
    Jeszcze tylko kwestia formalności i w przyszłą sobotę odbieram :)
  • @ Michal
    Kiedy zamawiałeś i kiedy miałeś pierwotny termin produkcji / odbioru??
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Zamawiałem 18 stycznia i pierwotny termin odbioru miałem do końca kwietnia.
    Cały czas byłem informowany przez sprzedawcę o etapach produkcji samochodu (kiedy trafił do produkcji, kiedy był gotowy do transportu i kiedy dotarł).
    Nawet mam zdjęcie mojego Rapidka w wersji transportowej :)
  • Michał coś przedobrzyłeś :))) miał być na koniec kwietnia ( mamy marzec) a Ty już dostałeś to albo bajerujesz albo to jakiś cud, bo z doświadczenia własnego  i z tego forum oraz rozmów z innymi dilerami (niż z tym u którego kupiłem) ze Rapidami to cuda się rzadko zdarzają.
  • Ja zamówiłem u tego samego dilera tyle, że dokładnie tydzień później czyli 25 stycznia, silnik i wyposażenie prawie identyczne. Pierwotnie miał być produkowany w tym tygodniu (13 tydzień roku). Aktualnie nie wiem nawet kiedy będzie produkowany. Więc Michal to faktycznie jakiś cud.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Dostałem informację, że do 5 kwietnia dostanę dokładną datę. Robią wszystko, żeby samochód był do końca kwietnia.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • zamówiona 21 stycznia,  z Mlada Bolesław wyszła  17 marca,  do salonu doszła 25, dokumenty do rejestracji dostałem 28, odbiór mam na 31 marca (konieczność montażu LPG i haka)  Dziwne że na fakturze pełna kwota ale nawet w niej nie wspominają ani o haku ani o instalacji LPG - w poniedziałek sprawdzę w urzędzie czy to nie będzie generowało dodatkowych kosztów przy rejestracji (chyba do wpisania LPG i haka do dowodu, skoro nie ma ich wyszczególnionych na fakturze, potrzebne są świadectwa homologacyjne) - spotkał się może ktoś z podobnym przypadkiem ?
    Rapid LB | 1.2 MPI LPG 75KM | MY14 | Ambition Komfort |Corrida |W-wa
  • Ja miałem czekać do 10 czerwca a zadzwonił do mnie pan z carserwis w mińsku i powiedział że ma dla mnie dobrą wiadomość samochód będzie wcześniej czyli pod koniec kwietnia jeszcze tylko formalności i początek maja będę miał swoje czeskie porshe

    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @bronco ja mam w swoim Rapidzie hak i nie mam żadnej homologacji na niego...rejestracja bez problemów. Jedyne co jest dodatkowe to instrukcja obsługi :)
  • @cezar A Ty Rapida z Bialorusi sprowadzasz? ;-)
  • @cezar
    Jak Ci się to udało;) ja miałem mieć na początku kwietnia, potem powiedzieli, że dopiero w połowie albo pod koniec maja. Jak zacząłem ich męczyć to powiedzieli, że udało im się "przyspieszyć" i będzie do końca kwietnia lub w pierwszych dniach maja. Ciekawe jak można przyspieszyć coś co miało być miesiąc wcześniej;) 
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Spaceback zamówiony 2 luty 2014, dzisiaj jest już na taśmie, do salonu powinien dotrzeć za 2 tygodnie :) 

    PS.
    Ma już numer VIN.
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • czekałem 8 tygodni
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • ja czekałem 10  a mialem czekac 8 ale byłem informowany o tym ,że czas oczekiwania może się zmienic gdyz zamówiłem w pozniejszym terminie Pakiet Xenon :)
  • Dobry kontakt z salonem to podstawa ale z tego co mi powiedziano zależy to od wielu czynników. Jak to sie udało sam nie wiem nic nie robiłem w tej kwestii.
    Pele sam nie wiem może i tak wszystko przez zmianę prawa chodzi o samochody z kratką wytłumaczył mi sprzedawca że one idą w pierwszej kolejności. Jeszcze tylko trzy tygodnie i przejdę na inne tematy  ;-)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Odwiedziłem salon osobiście. Uzyskałem informację, że samochód zostanie wyprodukowany w 17 tygodniu roku, zamówiony był 25 stycznia (4 tydzień roku). Do odbioru ma być koniec kwietnia lub początek maja.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Rapid zamówiony 5 marca, 10 kwietnia przyjechał do salonu.
    Wersja: ambition + pakiet komfort + klimatyzacja automatyczna. Silnik 1,2 105 KM.
  • Rozmowy z Poniedziałku w Skoda - Porshe na Obornickiej w Poznaniu.
    Rapid Spaceback - 1.2 TSi 105 HP w wersji Ambition + pakiet komfort + koło zapasowe - kolor biały
    Czas oczekiwania 3 miesiące od daty zamówienia
    Cena wyjściowa 62,300 brutto
    Rabat nr 1 - 58.400 brutto
    Rabat nr 2 - 55.500 brutto

  • To z tymi rabatami specjalnego szału nie ma. Nie zaproponowali jakichś gratisów?
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Cena nie była ostateczna, a co do ew. gratisów to zależało by od ostatecznej konfiguracji

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?