FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wieszak na zakupy
  • A w pakiecie taki zestaw kosztuje chyba 300zl przy zamawianiu samochodu
  • Co do siatki polecam z 6 zaczepami więcej możliwości, ogólnie siatki w kufrze bardzo się przydają. Dla wygody można zainstalować nie jedną ale wszystkie (3) kwestia fantazji i potrzeb ;-)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @Vesper no dokładnie dlatego też niektóre rzeczy warto dołożyć po zakupie samochodu ;-) @cezar co do tych trzech siatek masz rację, ale mi wystarczy tylko ta na podłogę, ale nie wiem czy można tą jedną kupić osobno, czy tylko komplet wszystkich trzech ?
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • vodapaf a znasz jeszcze jakieś elementy które lepiej potem domontować? 
  • np. takie rzeczy jak nakładki na pedały (jeśli ktoś chce), podstopnica (to i tak we własnym zakresie, według mnie niezbędna), myślę jeszcze o drugiej podłodze bagażnika (ale to drogi sport) i nie można wtedy używać siatki na podłodze, więc chyba zrezygnuję, śmietniczka w drzwi, uchwyt multimedialny (to już tez mam, spełnia swoją funkcję) a tak po za tym to niewiele gadżetów jest w ASO do naszych rapidów, pozostają jeszcze poszukiwania netu i stron typu superskoda, alliexpres itd itp
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • a zapomniałbym chcę jeszcze zakupić folię ochronną na tylni zderzak (kupię na pewno), warto bo przy wyciąganiu czegoś ciężkiego z bagażnika można rant zarysować
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • a to link sklepu ASO http://www.sklep.skoda.pl/pl/sklep/b/230/rapid/1.html  ( ale to pewno znasz )choć według mnie przy osobistej wizycie można zamówić inne artykuły też, na stronie ich nie ma ;-)

    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Może to zabrzmi głupio, ale z tego ich sklepu nie licząc siatek, najbardziej mi spasowała lodówka, szkoda tylko że swoje kosztuje a nie wiadomo jak działa :(
  • tego niestety nie wiem, ale w ASO można zamówić też inne rzeczy niż są na tej stronie bo np. tej siatki na boczek ani tych przegródek niema
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • vodapaf z tego co mi wiadomo jeśli nie znajdziesz gdzieś w dyskoncie lub chińskim bazarku to siatki jako jednego elementu nie dostaniesz.
     Na stronie internetowej nie dadzą tobie rabatu a kupując w aso gdzie zakupiłeś auto można się potargować i nawet trzeba. 
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @cezar nie chce chińskich siatek, chcę oryginał, trudno kupię komplet na podłogę położę a co do reszty to zobaczymy ;-) @cezar mam do Ciebie jeszcze pytanie: polecasz siatkę z 6 zaczepami, a są jakieś inne jeszcze? jak tak to czym się różnią jeśli wiesz ?? dzięki z góry za odpowiedź ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Te z sześcioma klipsami /zaczepami są od skody octavi a do rapida są dedykowane tylko z czterema. Dostałem je zamiast dedykowany dla mojego modelu bo nie było innych na magazynie przy odbiorze. Gdzieś na forum umieściłem zdjęcia jak wyglądają takie siatki i jakie sa możliwości ich montażu postaram się przesłac jak znajdę na priv by nie zaśmiecać/dublować na temacie.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • ok @cezar dzięki z góry ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Mały problem z przesyłaniem zdjęć na priv więc niestety dubluję, mam nadzieję że się przyda
    imageimage
    Zdjęcie0634.jpg
    640 x 480 - 104K
    Zdjęcie0635.jpg
    640 x 480 - 106K
    Zdjęcie0636.jpg
    640 x 480 - 135K
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Zdaje się, że po odchyleniu oparcia lepiej jest zamocować do bolca blokującego kanapę, niż uchwytu ISOFIX. Ten zaczep jest przymocowany za wysoko i nie wiem czy działa dla małych przedmiotów... Ja mam inną konfigurację. Jedna siatka (którą Ty masz przy samej klapie) mam na oparciu kanapy i fajnie działa na np. parasol, czy jakieś drobne płaskie rzeczy dzieciaków. Dwie siatki mam na bokach i w połączeniu z uchwytem na torby sprawdza się genialnie na zakupy. Podobnie do założeń:

    http://www.skoda-auto.pl/PublishingImages/models/rapid/akcesoria/uzyteczne-drobiazgi/system_siatek.p...

    ale oczywiście jeżeli u Ciebie taka konfiguracja się spradza to ok...

    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • kiepsko to zamontowane, siatka powinna przylegac do podłogi inaczej nie spelnia swojej roli
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam
    kupiłem coś takiego http://allegro.pl/zestaw-polek-bagaznika-skoda-rapid-spaceback-i5188713856.html mam pytanie jak to zamontować...nie chce jechać c mi się do ASO aby się ośmieszyć...dzięki za pomoc
    Rapid SB |1,2TSI105KM|MY2015| AmbitionMAX | biel candy | 14000km| Płock
  • @slawekaj  pałączki wciskasz tymi noskami ( noski są na foto z allegro skierowane do środka ) w boczki i potem na to wciskasz półki
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • a zapomniałem dodać że każdy pasuje tylko w jedno miejsce więc się nie pomylisz ;-)

    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • vodapaf super dzięki...kupiłem a dopiero potem zacząłem myślec jak to zamontować :))
    Rapid SB |1,2TSI105KM|MY2015| AmbitionMAX | biel candy | 14000km| Płock

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?