FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • witam,
    ja zamowilam swoje autko 12 marca (czas oczekiwania na umowie to 8 do 10 tygodni).
    Wczoraj zostałam poinformowana ze autko bedzie za ok 8 tygodni, czyli po 13 tygodniach.
    Samochód zamowiony w Szczecinie na Struga.
    strasznie długo.....

  • @monika
    Nie wiem czy to tak długo. Ja zamówiłem 25 stycznia, czyli w 4 tygodniu roku, i w przyszłym tygodniu, 17 tydzień roku, idzie do produkcji. Do odbioru będzie na początku maja czyli pewnie 19 tydzień. Wynika z tego, że będę czekał, jeżeli wszystko dobrze pójdzie, 15 tygodni. Pierwotnie samochód miał być do końca marca, czyli po 9 tygodniach. Podobno wszystko przez kratki, ponieważ wszystkie zamówienia bez kratek zostały przesunięte na późniejsze terminy.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • ja na szczęście planowo i to nawet bardzo. Zamówiony 2 luty. Miał być do końca kwietnia, a już od piątku w Polsce. Czas produkcji 11 tygodni.
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Zamówiony 31 marca. Potwierdzona produkcja na 18 tydzień, czyli najpóźniej do 3 maja będzie wyprodukowany.
    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy
  • @monika - Ja miałem też taką właśnie sytuację jak @konwel i przez kratki czekałem na samochód około dwa tygodnie dłużej bo kratki miały pierwszeństwo. Salon Skody Wesoła.
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • Ja zamówiłem 8 lutego, w umowie zapisany miałem termin odbioru 17 maja a przyjechał 11 kwietnia, jutro odbieram 16.04.2014
    Rapid LB | 1.2 TSI 85KM | MY15 | Ambition MAX | Szary Metal Metalizowany | 13000km | Białystok
  • Zamówiony 17 luty, odbiór w przyszłym tygodniu czyli zgodnie z planem. Auto już wyprodukowane, czeka na transport. Ot, Wielkanocny Zajączek :D
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Ja dzisiaj odebrałem. Jutro jak będzie ładniejsza pogoda wrzucę kilka fotek. Dzisiaj niestety deszcz co chwila padał.
    Rapid LB | 1.2 TSI 85KM | MY15 | Ambition MAX | Szary Metal Metalizowany | 13000km | Białystok
  • SB zamówiony z początkiem Stycznia, odbiór końcówka Maja. 
  • Zamówiłem 25 lutego 2014 odebrałem natomiast 16 kwietnia. Wersja wybitnie podstawowa z silnikiem diesla 1,6 90 KM z dodatków zamówiłem wyłącznie metalic, radio blues oraz kluczyk na pilota. Samochód kupowany w Słupsku. 
  • zamówiłem 10,03 a 22,04 już był w salonie jeszcze tylko rejestracja i do dzieła
    podoba mi sie to auto coraz bardziej ;-)

    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Odebrane w sobotę i pierwsze 500 km za mną. :)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Już odebrałem miałem czekać 3 miesiące a 1,5 i już go mam.
    1.2 bałem się że będzie za slaby ale jest wystarczający jeśli komuś nie potrzeba demona prędkości tylko auto do jazdy.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ty masz 1.2 75KM?
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Zamówiłem 25 stycznia. Nadal czekam. Informacja ze Škody:
    "Auto zostało wyprodukowane 24.04, w tej chwili czekamy na transport tego auta do Polski, szacujemy że będzie ono w Polsce w przyszłym tygodniu. Uprzejmie informujemy, że dzięki naszej interwencji produkcja tego auta została przyspieszona, problem wynikał z dużego popytu na model Rapid."
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • witam, tak jak pisalam wczesniej autko zamowione 12 marca miałao być po 8-10 tygodniach zgodnie z terminem w umowie.
    Dostałam inf. ze produkcja planowana na tydzien , w ciagu 2 tyg ma byc w salonie do odbioru. TAk wiec miał byc w polowie maja bedzie w polowie czerwca (mam nadzieje). czy moge sie starac zatem o jakies odszkodowanie, albo dodatkowe gratisy??? ktos tak miał?. A jeszcze jedno ptyanko czy ktos brał dodatkowe ubezpieczenie jesli chodzi o naprawy , jakie to koszty???
  • Jeżeli masz wpisaną datę odbioru w umowie to możesz zrezygnować z zakupu i odzyskać zaliczkę (ale dopiero po upływie tego terminu) albo możesz negocjować,ale nic nie muszą dołożyć ale napewno mogą (przynajmniej coś z wyposażenia nie fabrycznego). Ja wykupiłem dodatkową gwarancję na następne dwa lata (lub do 60 000km) kosztowało 1100zł, może się nie przyda a może    nie wiadomo

  • Ja próbowałem coś jeszcze wyciągnąć. Termin dostawy zgodnie z umową miał być końca kwietnia. Niestety nie jest to teraz takie proste. To co wynegocjowałem na początku to tego się trzymają. Nawet za montaż blokady skrzyni biegów nie chcą zjechać z ceną. Pewnie mógłbym zrezygnować z umowy, ale nie chcę znowu czekać. Jedyne co zyskałem to lepsze warunki kredytu. Dokładnie to takie same jak w mBa..., ale wszystko mam na miejscu.
    Co do dodatkowej gwarancji to ją trzeba zamówić na etapie składania zamówienia, nie można jej dobrać później. Chodzi o to, że musi być ta informacja zawarta w numerze VIN albo jakimś innym, tak żeby każdy salon wiedział, że dany samochód ma przedłużoną gwarancję. Wydaje mi się, że Monice chodziło jednak o coś innego niż dodatkowa gwarancja, tylko nie bardzo wiem co miała na myśli pisząc: "dodatkowe ubezpieczenie jeśli chodzi o naprawy";)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • W moim salonie (CARSED Mińsk Maz.) dodatkową gwarancję dobrałem przy odbiorze autka, oczywiście przed wystawieniem faktury. 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?