FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Przygotowanie pod telefon GSM II PT3...
  • Czesc

    Mam pytanie o opcje "Przygotowanie pod telefon GSM II PT3 wraz z trójramienną skórzaną
    wielofunkcyjną kierownicą obsługującą radio i telefon (Bluetooth, Maxi-DOT, bez uchwytu)"

    Czy to "przygotowanie pod telefon" daje mozliwosc wyswietlania polaczen przychodzacych
    na wyswietlaczu Maxi-DOT lacznie z nazwami kontaktow (nie tylko numer tel.)
    Czy mozna wybierac numer z poziomu kierownicy przewijajac kontakty na wyswietlaczu?

    Moze ktos w paru slowach napisze co to wyposazenie umozliwia (w kontekscie telefonu).

    Z gory dziekuje

    Jakub
  • dokładnie jak piszesz, widać kto dzwoni, wybierasz z kierownicy, ponadto masz spis połączeń przychodzących, wychodzących, nieodebranych, plus narywanie własnych etykiet, bo standardowo obsługa jest po angielsku i nazwiska jeśli nie nagrasz własnych to są wymawiane też po angielsku.
  • Laczysz się przez bluetooth z komputerem,  przy pierwszym połączeniu pyta czy skopiować kontakty. Jeśli się zgodzisz całą książka jest w komputerze pojazdu. Wyświetla się nazwa i numer. Całością steruje się z kierownicy. Wszystko wyświetla się na MAXie :-) między zegarami. Możesz sobie ustawić nawet jaka sieć i jaki zasięg oraz nazwa skojarzonego tel. Jak dla mnie super sprawa. W hondzie jest to gorzej rozwiązane dla przykładu...:-) 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Ok, a co z glosnomowiacym? Jest? Bo jak nie ma to tylko polowiczne rozwiazanie...
  • Oczywiście że jest i to bardzo dobry.
  • Aaa to mi sie podoba, dzieki :)
  • no nie wiem czy az tak bardzo dobry ale jakosc rozmowy jest w miare ok
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Jest na prawdę dobry. Głośny, czysty dźwięk w obie strony
    Raz wgrana książka automatyczne się aktualizuje po każdej zmianie, w kilka chwil po uruchomieniu stacyjki
  • ... to chociaż zestaw głośnomówiący mamy przeszczepiony z klasy Premium, pewnie z Audi A 8 ;-)
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • Miałem już do czynienia z kilkoma zestawami i ten jest najlepszy.
  • Zestaw głośnomówiący jest naprawdę bardzo wysokiej jakości. Jestem mega zadowolony..
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • A wiecie może jak usunąć jeden z telefonów z konfiguracji bluetooth'a w rapidzie? Zmieniłem telefon dodałem nowy i dłużej trwa podłączanie ;-) bo przechodzi 2 konfigi. Co do jakości zestawu głośnomówiącego to jest super, (dźwięk IN/OUT + wygoda i bezpieczeństwo).
    Rapid SB | 1.2 TSI 105km | MY14 | Elegance | siwy | 13000km | Łódź
  • mozesz usunac w ustawieniach...

    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Zestaw spełnia swoje zadanie b. dobrze. Dodatkowo można "ciągnąć" muzykę z telefonu przez BT ;)
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • Nawet oglądając np. Na tablecie film, głos może iść przez głośniki. W podróży super się sprawdza...
    You tube też głos na głośniki:-) 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Witam,
    podepnę się pod temat, mam w moim aucie "Przygotowanie pod telefon GSM II wraz z trójramienną skórzaną wielofunkcyjną kierownicą obsługującą radio i telefon (Bluetooth, Maxi-DOT, bez uchwytu)"
    Proszę o informacje jakie telefony z dual SIM działają na nim prawidłowo. Obecnie posiadam Pentagram Combo i nie da się rozmawiać, po kilku, kilkunastu sekundach ja nie słyszę lub mnie nie słyszą.
  • Moj Prestigio dual sim dziala bez zarzutow
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • U mnie też nie ma problemu... 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Cieszy mnie, że są prawidłowo działające telefony, tylko proszę o więcej szczegółów, Prestigio robi wiele modeli, jakie posiadacie?
  • PSP5453
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Sony Xperia Tipo Dual bez zarzutów
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?