FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Metalowy model Skoda Rapid
  • Na stronie:
    http://eshop.skoda-auto.com/webapp/wcs/stores/servlet/Category3_10001_10051_10558_-11_Y_normal_0___
    jest prezentacja metalowych modeli Rapid Liftback w 8 kolorach oraz Rapid Spaceback w 4 kolorach, wszystkie w skali 1 : 43. Ceny 253 - 274 KCZ (ok. 38 - 41 zł).
    Modele te (oraz inne) są do kupienia w sklepie:
    http://eshop.skoda-auto.com/cz/en/b2c, który jest w Mlada Boleslav.
    Ponieważ grupa osób z Rapidklub.pl wyjeżdża na początku czerwca do Mlada Boleslav na zwiedzanie linii produkcyjnej, jest możliwość zakupienia na miejscu metalowych modeli Rapida.
    Dla chętnych jest możliwość odbioru zamówionych modeli na spotkaniu 20 czerwca br. w Katowicach - patrz:
    http://rapidklub.pl/discussion/155/spotkanie-rapidow-gorny-slask#Item_49
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dostałem taki model przy odbiorze rapida
    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy
  • Ja mam taki w skali 1:1.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Też dostałem w przyblizonym kolorze jak mój R nawet  :-)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • Ale w Polsce też są dostępne te modele. Ciut drożej, za ok 42-46 zł, ale wybór jest b. podobny...

    --EDITED---
    ok, sorry @Jercen już widzę, że u nas jest chyba tylko dostępny miniSpaceback rosso brunello
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Ja długo szukałem Rapida LB w kolorze Blue, czyli taki jak mój. Znalazłem na OLX za 40 zł i już stoi na półeczce :). Facet który go sprzedawał pracował w salonie :)
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • tacy duzi chłopcy z was :) chyba można lepiej spożytkować te cztery dychy
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81: Jak inaczej spożytkować, nawet na tirówki to za mało :D, a berbeluchą skuć twarzyczkę szkoda czasu, następnego dnia strasznie wywraca żołądek :) Dlatego modelik Rapida jest w sam raz.
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • Witam,metalowe miniaturki SKODY RAPID,można zobaczyć.
    http://www.modele-metalowe.pl/c/135/Rapid

    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Mój model szybko przechwyciła 3 letnia córka. Obecnie mały rapid nie posiada lusterek.
    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy
  • Wspomniałem o metalowych modelach w eshop-skoda, bo jak na razie wychodzi tam taniej i więcej dostępnych modeli. Dla chętnych jest możliwość zakupu, kiedy grupa z rapidklubu będzie w Mlada Boleslav.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @gumol jeśli twój wybór jest tylko miedzy samochodzikiem a "berbeluchą" to rzeczywiści masz ciężki orzech do zgryzienia ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?