FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Przyciemniane szyby
  • ja mam przyciemnione fabrycznie, ale w sumie to myślałem że z zewnątrz będzie to bardziej przyciemnione
  • Już wiem że ASO nie przyciemnia szyb...
    Czy zna ktoś jakiś polecany warsztat w Krakowie który dobrze to zrobi?
  • Mój sąsiad robił przyciemnianie bocznych i tylnych szyb w Renault Clio w firmie EURO-GLAS na ul.Łokietka i jest zadowolony.
    http://www.euroglas.com.pl/9-Foliowanie.htm
    Dowiadywałem się tam odnośnie mojego SB i koszt przyciemnienia bocznych szyb i tylnej 500 PLN, czas realizacji ok. 4-6h.

    Jeszcze tą firmę biorę pod uwagę przy foliowaniu szyb:
    http://venaplex.pl/przyciemnianie-szyb/


    OC III FL Combi| 1.4 150 KM| MY18| Style| Brąz Maple | KR
  • Euro glas jakiś dziwny jest... Sedanów nie robią, a venaplex max 450zł tylko nie wiem na jakich dołach działają, czy są dobre 
  • Mój Rapid już przyciemniony (folia 5% przepuszczalności), w Warszawie koszt 400zł. Robiłam na Mrówczej (pracują w soboty), w grę wchodził też zakład na Postępu i strefa serwisowa na Płochocińskiej.
  • Te 4 stówki jest za szybę tylną i dwie boczne, tak? Ile czasu im to zajęło? Folia z atestem?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Tak, tyle za cały tył, atest jest. Trwało to jakoś 3,5 godziny. 
  • niewielka cena, inne firmy biorą  300/350 bez atestu
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ja umówiłem się w oświęcimiu ponoć ma być 350zł za cały tył, za folie z atestem i gwarancją 10lat oraz gwarancją usługi 2 lata. Ponoć jakieś folie z nanoczymśtam. Nie zdejmują boczków, jak widziałem samochód zrobiony przez ten zakład rok temu to dzisiaj ta folia naprawdę wygląda jak nowa, nie ma żadnych purchli i jest wszędzie dokładnie założona :) Jak mi założy pod koniec miesiąca to pochwale się fotkami (terminy zaklepane na 4 tygodnie do przodu :O)
  • W akcesoriach podawałem wcześniej info o zasłonkach na boczne tylne drzwi i tylną klapę. Cena całego zestawu (6 szt.) z dostawą 473,60. W tym momencie - jest sympatyczny zestaw do zamontowania samemu, z możliwością demontażu (np. na zimę). Bez odstawiania autka na kilka godzin do serwisu. Ma jeszcze jeden plus: przy uchylonych szybach w drzwiach zabezpiecza przed owadami.
    No i cena jest niewiele wyższa od folii.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Zapomnieliście o tym ze w drzwiach są po 2 szyby. W każdym razie wiem od znajomych co się tym zajmują to lepiej jest zdjąć boczek i dać nowe spinki koszt w Aso kpl 27 zl w sklepie mot myślę ze 10 zl max
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • romix.pl producent spinek
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Witam wszystkich.

    Będzie ktoś z Was tak miły i pochwali się efektami przyciemnienia szybek w formie foto :)
    Również chce przeprowadzić taki zabieg, ale nie mogę się zdecydować na procent przejrzystości.... nie chce zaciemnić na maxa, bo kojarzy mi się to z autami kierowców z paskami lub haczykiem na spodniach, a z drugiej strony nie chcę zbyt mało :).

    Jeśli jeszcze przypadkiem ktoś z Was przeprowadzał zabieg na Śląsku, to proszę o info gdzie, za ile i jak to wyszło.

    Z góry dzięki i pozdrawiam!
  • Witajcie
    efekty przyciemniania zobaczycie w galeri venaplex na [link wymoderowany] dla forumowiczów powołujących sie na klub skody rapid zrobimy rabacik a jakość będzie najwyższa zapraszam Michał
    w razie pytań zapraszam


  • Gross81 tak można nawet całkowicie przyciemnić.

    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • Vesper Ja przyciemniałem w aso na ich koszt i nie utraciłem gwaranci bo sami to zaproponowali .
     Jak pytałem to kosztuje około pięć stów, i jeszcze mam 12 letnią gwarancje na te szyby a w razie wybicia wstawiają nowe i przyklejają folie za darmo


    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • dobra oferta tym bardziej że masz na to papier i nie tracisz gwarancji.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Ktoś tu na forum miał w swoim aucie taką zasłonkę przeciwsłoneczną dopasowaną dokładnie pod wymiar okien w tylnych drzwiach, czy mogę prosić o link gdzie to było, bo nie umiem znaleźć.
    Dziękuję
  • http://www.agauto.sk/pl/?isvyhl=1&znacka=176&model=1058&sortiment=1068

    Kupiłem do swojego SB z powodu maleństwo siedzącego z tyłu, sprawdza się bardzo dobrze. Jedyny minus to taki, że czasem słońce świeci, przez trójkątną szybkę.
    Rapid SB | 1.2 85KM| MY14 | Ambition MAX | Szary metalik
  • @sikor, dzieki o to mi chodziło!
    Czy dobrze myślę, że zasłonka zasłania szyby w drzwiach (duża i mała) a trójkątna szybka o której piszesz to ta w bagażniku?
    Czy przy zamykaniu drzwi magnesy się sprawdzają, czy trzeba co jakiś czas poprawiać umiejscowienie zasłonki?

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?