FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Żarówki H15 Led
  • Witam forumowiczów.Potrzebuje waszej opinii chciałbym założyć w swoim R żarówki LED H15. Czy któryś z kolegów założył już takie żarówki jak one świecą i czy warto jest je kupić i założyć.
    http://allegro.pl/zarowka-h15-led-biala-xenon-vw-golf-vi-5k1-cree-i5460751246.html
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • W końcu coś się pojawiło. Cena za sztukę czy dwie?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Wygląda na to że za sztukę.
    Rapid LB / 1.2 105KM / MY14 / Ambition / Lubin
  • Z ledami jest tak że dobre kosztują a kiepskie można tanio dostać.
    Jeśli zależy tobie na oszczędności bo ledy mniej palą to jesteś w błędzie.
    Z reguły w nowych samochodach mamy info o przepalonej żarówce więc producent tak owej żarówki tworzy ją by pobierała tyle samo mocy co zwykła by oszukać system.
    Ledy nie są wcale trwalsze. Według tego co pisze osoba sprzedająca trwałość 10000 godzin
    czyli PRZYKŁADOWO jak będziesz używał samochodu średnio 2 godziny dziennie to koszt żarówki zwróci się tobie po około 13.5 roku.
    Bez homologacji nie warto nawet wczytywać się w takie ogłoszenia.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Z tymi ledami to jest tak... świecą pięknie (super barwa) i tyle zalet... a wady to: są drogie, potrafią się przepalać i najważniejsze są mega słabe... w mojej ocenie przerost formy nad treścią... ale mogę się mylić
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Dlatego najpierw wolałem zapytać i zapoznać się z waszą opinią.
    Rapid LB / 1.2 105KM / MY14 / Ambition / Lubin
  • Adam lecz to tylko opinie. Zero faktów. Nikt nie miał tego. Czasem warto być pierwszym.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @BaloN Wszystko fajnie ale podczas kontroli masz problem bo mało która żarówka LED z Motohid ma polską homologację, oczywiście w tym przypadku mówię o H15 która to homologacji nie ma.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • Ja w srodku tez mam wymienione na ledowe i robia robote . Teraz chce wymienic te H15 . BaloN a ile placiles za H 15 i czy jest widoczna roznica w swieceniu
    Rapid LB / 1.2 105KM / MY14 / Ambition / Lubin
  • Ja nie mam xenonow
    Rapid LB / 1.2 105KM / MY14 / Ambition / Lubin
  • Poproszę zdjęcia jak to wygląda po zmianach.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • supermajku Co do faktów miałem w poprzednim aucie. Kicz i nic więcej nie widać żadnej różnicy poza świadomością że masz led. Jedyne miejsce gdzie ledy zdają egzamin to kufer Rapida. Niektóre osoby zmieniły żarówkę na taśmę ledową i jest lepiej.
    BaloN
    Niektóre ledy potrafią się zapalać, (sprawdzone i potwierdzone w jednej firmie gdzie wycofali część partii żarówek)
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Czyli z tego co widze nie ma szalu z ledami  
    Rapid LB / 1.2 105KM / MY14 / Ambition / Lubin
  • No to mam  dylemat 
    Rapid LB / 1.2 105KM / MY14 / Ambition / Lubin
  • Cena lansu jest bezcenna :) jeżeli ma tylko wyglądać to warto.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Z życia wzięte: - ile te lampy do g klasy?
    -600zł z przesyłka, do Patrola też pasują.
    Po co zmieniłeś tamte skoro były dobre?
    -Ale jak wyglądają!
    Fakt argument nie do podważenia. Też kupię.

    Tak więc ja jestem zdania jeżeli coś się podoba i jest tylko dla wyglądu to warto. Jeżeli coś ma być użyteczne to podaje to surowej ocenie użyteczności.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Jestem zwolennikiem ledów. Całe wnętrze mam powymieniane na ledy ale do świateł na drogę bez prawdziwej homologacji nie założę co najwyżej do postojowych i tylnich świateł. Na przyszłość myślę o podmiance lamp na xenony ale na razie drogo wychodzą.
    Lans Rapidem ;-) ??? heh jakby to była wersja VRS to może tak ale póki co nie ma takiej wersji.
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Co jak co, ale to jest pyta taka jak w a1 a tam wkładali 180ps, wiec i tutaj wejdzie bez ceregieli.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • To jest najważniejsze. Myślę nad zielonym neonem w przestrzeni przed chłodnicami a za kratkami zderzaka:)
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Tu nie chodzi o lans bo w rapidzie jaki moze  byc lans ?? Zaden 
    Rapid LB / 1.2 105KM / MY14 / Ambition / Lubin
  • Tutaj chodzi o poczucie "własnej zajebistej zajebistości":)
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?