FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • @andrzejn
    To nie wiem, o co chodzi. Ja pytałem w kilku salonach i wszędzie mi mówili, że dodatkową gwarancję muszę zamówić zanim samochód trafi do produkcji;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @konwel
    Może ma to związek z książką serwisową. Obecnie samochody mają elektroniczną książkę, a ja mam jeszcze wersję papierową
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • @andrzejn
    Może masz racje. Faktycznie teraz jest książka elektroniczna i może ta informacja wpisywana jest na etapie produkcji. Jak będę w salonie to jeszcze postaram się o to podpytać.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Posiadam książkę elektroniczną i dodatkowe ubezpieczenie dokupowałem w salonie. Do systemu wprowadzają w salonie, a nie na etapie produkcji, ale muszą to zrobić przed wydaniem auta. Nie można sobie np. dokupić na następny dzień.
    Rapid LB / 1.2 CBZA 63 kW / MY 14 / Ambition + pakiet Komfort + pakiet na bezdroża / Czerń Magiczna / 76000km / Katowice
  • Ja też dodatkową gwarancję dobrałem na w trakcie oczekiwania na samochód,
  • Moje zamówienie złożone 26 marca. Termin produkcji to 19 tydzień (czyli obecny :D) Planowana data odbioru auta to do końca maja.
    Mój wybór padł na Skoda Rapid Liftback.
    Silniczek 1.2 TSI 105KM
    Kolor Candy biel
    wyposażenie Elegance + pakier komort
    Dodatkowo Sunset, koło zapasowe, Nawigacja Amundsen+

    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • Mam takie pytanie do osób, które już odebrały swój samochód. Ile czasu czekaliście na odbiór auta od momentu gdy zszedł on z taśmy montażowej?
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • czekałem 12 tygodni od dnia złożenia zamówienia Salon w Rdomiu
  • W zamach pocieszenia dostałem gratis listwy progowe i haczyki do bagażnika. miła obsługa . polecam salon w Radomiu
  • Dzięki za odpowiedź, ale chodzi mi o okres oczekiwania na samochód od momentu jego wyprodukowania do momentu odbioru w salonie.
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • ja czekałem około tygodnia
    Rapid LB | 1.2 TSI 85KM | MY15 | Ambition MAX | Szary Metal Metalizowany | 13000km | Białystok
  • Mój wyprodukowany 24 kwietnia, od wczoraj jedzie z Poznania do salonu.Odbiór prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Zamówiony 29-06-2013, z taśmy zszedł 20-08-2013, a informację o odbiorze dostałem 28 lub 29 sierpnia
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Zamówiony 31 marca, dzisiaj gotowy do odbioru (12 maja).
    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy
  • a orientujesz się w jakim dniu/tygodniu został wyprodukowany?
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • Wyprodukowany 29 kwietnia, do Polski przyjechał 2 maja, do salonu 12 maja.
    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy
  • Mój wyprodukowany w 17 tyg. (24.04) do salonu trafił w 19 tyg. (05.05)
    Od zamówienia minęło ok. 2,5 mies.
  • Mój zamówiony 25 stycznia, wyprodukowany 24 kwietnia, do salonu trafił 12 maja, odebrałem 13 maja.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Spaceback zamówiony 11 marca odebrany 7 maja. W salonie (Auto-Śliwka Katowice) był 30 kwietnia.
  • Witam. Zamówiłem 28.03.14,  z linii zszedł 23.05. Dziś wyjechał z fabryki... i czekam pewnie ok. tygodnia. 
    Wybrałem Liftback 1,2 105 Ambition

    Pozdrawiam forumowiczów.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?