FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witam wszystkich, jestem "NOWY" kiedyś jeździłem Felicją a potem długa przerwa na Suzuki, Land Rovera i Renaulta.
    Mam nadzieję że Rapid będzie się sprawował jak Felicja (350kkm w 6 lat a to było 1,3 benzyna) bo wybór wydaje się optymalny 1,6 Tdi 105hp
    Do przeczytania lub zobaczenia na drodze :)
  • hej! witam wszystkim serdecznie i pozdrawiam :)
  • sie ma badziorek
  • Cześć, Paweł z Krakowa wita :) 
  • Witam wszystkich forumowiczów :)
  • Witaj!
    A przy okazji pozdrawiam kierowcę białego rapida, którego mijałem koło Nowej Huty
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Witam:)
  • A teraz pozdrawiam posiadacza białego rapida na nr. rej. SL, którego spotkałem w Klimontowie
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Witam. To pytanie chyba do moderatora. Czy mozna zrobić coś takiego by nie trzeba było przechodzić za każdym razem całego wątku tylko segregować np. od najmłodszych do najstarszych wpisów? 
    Rapid SB | 1.2 TSI 105km | MY14 | Elegance | siwy | 13000km | Łódź
  • chyba wystarczy zalogować się i tak właśnie jest
    Rapid LB/ 1.2 85 KM / MY 13 / Ambiente/ srebrny / 199 600km/ Śląsk - okolice Gliwic
  • Ok. Dzięki, wyczyściłem ciastka i ;-) zrestartowałem przeglądarki na lapkach i smartfonach ;-). Po tym zadziałało.
    Rapid SB | 1.2 TSI 105km | MY14 | Elegance | siwy | 13000km | Łódź
  • Witam Wszystkich :)
  • Dzień Dobry Wszystkim,
    Jestem przed zakupem Rapida SB 1.2 105 lub 85km. Miałem właśnie jazde próbną i wrażenia sa ok. Kiedyś miałem Fabię 1.4 16v 75km, potem do dzisiaj jeżdzę Citro C4 1.6 Coupe.
    Na Forum poszukuję inspiracj do podjęcia ostatecznej decyzji na tak lub nie zakupu Rapida.
  •  To wszystko zależy od tego czego oczekujesz od samochodu ?
    Do czego auto będzie głównie wykorzystywane, jakie masz wymaganie w stosunku do niego ?
  • mikołaj,
    od takich problemów masz inne wątki. ten jest tylko po to, by eis przywitać i kogoś pozdrowić. Nie róbcie bałaganu na forum.
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Witam wszystkich!
    Za jakiś czas będę dumnym posiadaczem Skody Rapid. Forum dało mi dużo odpowiedzi jeszcze na etapie wyboru auta i cieszę się że tu trafiłem, choć na zakup zdecydowany byłem już wcześniej. Praktyczność w połączeniu z atrakcyjną ceną i wyposażeniem w porównaniu do Seata Toledo wzięły górę.
    Pozdrawiam,
    Łukasz, Warszawa
  • Witam wszystkich i Pozdrawiam
    Rapid LB|1.2 CBZB 105/134;)|MY13|Ambition|Beż Cappuccino|49700|Warszawa
  • Witam i pozdrawiam z Wwy, wczoraj przypadkiem tu trafiłam i bardzo się cieszę bo właśnie przymierzam się do Rapida. To będzie moja trzecia Skoda z kolei. 
  • Witam wszystkich
  • Witam,
    właśnie zamówiłem Rapida i liczę na owocną wymianę poglądów i informacji. Pozdrawiam LLU.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?