FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Prośba o umieszczenie nowej ankiety
  • Pytanie:
    jaką skrzynie wybrałeś/wybrałaś?

    Odpowiedzi:
    - manualną 5 biegową
    - manualną 6 biegową
    - automatyczną (DSG)

    P.S.
    jak już Szanowny Administrator umieści taką ankietę, to proszę niniejszy wątek skasować.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • nie ma sensu robić kolejnej ankiety. Jest już podobna dotycząca wyboru silników. Jak wiadomo każdy silnik ma przypisaną skrzynie biegów 5, 6 lub DSG
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • @deryl4 masz rację, wybierając silnik "skazujemy" się na daną szkrzynię biegów, więc na podstawie ankiety z silnikami możemy uzyskać info kto jaką skrzynię biegów posiada

    @roca dzięki za propozycję!

    w przypadku wszelkich tematów, spraw, propozycji zawsze można napisać na Priv lub kontakt@rapidklub.pl (nie ma konieczności tworzenia nowych tematów)


    Administrator forum RapidKlub.pl
  • A może ankieta jaką wersję wyposażenia wybraliście ? Active, Ambition, Elegance, inne.
  • Jestem za. Sam jestem ciekawe co ludzie najczęściej wybierają :D
  • W kategorii Witamy na RapidKlub.pl jest założony temat: Forumowy koncert życzeń.
    Warto by w tym wątku ciągnąć właśnie takie sprawy jak ta.
    Niepotrzebnie zaczynamy rozwlekać podobne tematy na różnych miejscach.
    Tu prośba do admina - by przeniósł ten wątek do wspomnianego "... koncertu ..." a te wpisy anulował.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Zagłosowałeś już albo po prostu czas minął ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • dzięki @bounty, nie głosowałem, więc pewnie czas minął, myślałem że ankiety są aktywne cały czas
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Nowe (poprawione) ankiety dodane - zapraszam do głosowania.
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Jeżeli macie propozycje użytecznych ankiet - zapraszam do zgłaszania propozycji
    - może ankieta związana z rozmiarem felg, lato / zima?
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Przeglądałem ankiety i wyszło, że dominuje:
    - silnik: 1.2 TSI 105km
    - kolor: Czarny Magic perłowy
    - wersja: Ambition
    - nadwozie: Liftback
    ...no to, wypisz wymaluj mój ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
This discussion has been closed.
Wszystkie dyskusje

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?