FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Radio GMS AMC 708 dedykowane
  • Co sądzicie na temat takiego radia? Roczniki do 2015?
  • a czujnki cofania to obsluguje ??
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77 niestety czujników nie obsługuje, wizualizacji z climatronic-a też nie, wyczytałem w tym ogłoszenie na alle http://allegro.pl/radio-nawigacja-gps-dvd-skoda-fabia-octavia-2-yeti-i6084113542.html radio niezłe ale :-(

    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Ale to chyba alternatywa dla osób posiadających smartlink, dla mnie posiadacza radia Swing wiele opcji w tym nawigacja nie będzie obsługiwana. Chyba że się mylę...
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • Moze ktos wie,znalazl cos co podejdzie do Rapida MY16 zamiast radia Blues? 
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • Zamiast czujników cofania można mieć kamerę,  nawigacje i jest zestawem głośnomowiącym. Można również odtwarzać dvd( bajki dla dzieciaków na dłuższe wycieczki) i wygląda dobrze.  Podobno jakość dźwieku jest rewelacyjna. Czy ktoś ma coś podobnego w swoim rapidzie?
  • u tego samego sprzedawcy jest podobne radio obsługujące i czujniki cofania i climatronic. Mam pytanie czy wymiana polega wyłącznie na wyjęciu "starego" radia, wypięciu kabli i podłączeniu ich do nowego radia ? Czy coś jeszcze trzeba "cudować" ?
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2013| MY14 | Srebrny | 46 tys | Poznań
  • Tez sie kiedys przymierzałem o tego drozszego z czujnikiem i sterowaniem z kierownicy, radio jest dedykowane do rapida, sam po tym wnioskowałem ze zmiana bedzie polegala tylko na przepieciu kostek. Na pewno trzeba dokupic antene GPS jesli chce sie miec navi
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Na tej samej aukcji jest napisane, że oferuje wyższy model który obsługuje całość, łącznie z climatronikiem i czujnikami. Pewnie koło 2k ale jak szaleć to szaleć :)
  • widziałem gdzies chyba za 1790
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • http://sklephadron.pl/stacje-multimedialne/1826-stacja-multimedialna-gms-adayo-ce4kc8-seat-skoda-vw....
    ale czasowe zgranie mieliśmy dobre :), mi się takie marzy. Poczekam aż mi z gwarancji zejdzie to sobie od razu wyprowadzenia pod car audio zrobię :)
  • Dzisiaj pytałem w aso, jeżeli kable nie będą cięte można sobie radyjko zamontować bez wpływu na gwarancji
  • jak ktoś sobie kupi i założy niech się pochwali fotkami :D
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2013| MY14 | Srebrny | 46 tys | Poznań
  • zbieram kasę :) 
  • Witam ja mam na pokładzie swojego R stacje z tej stronki http://vivo-media.pl/index.php/stacje-multimedialne/skoda/vw-skoda-seat-187.html 
    Jest to dobry kombajn na Android 4.4.2 KitKat obsługuje funkcje z kierownicy jak i z climatronica wszystko jest wyswietlane na dużym fajnym ekranie nie bede go opisywał bo dużo pisać ale najwazniejsze cena do jakości , internet poprzez USB LTE no i oczywiscie kamera cofania wszystko jak narazie działa a prezencik taki sprawiłem sobie na Swięta Bożego Narodzenia i smiga bez zarzutu do tej pory 
    Rapid LB / 1.2 CBZB 105KM / MY13 / Ambition / Beż Cappucino / 31700 / W-wa
  • Kostki, wtyki te same co w oryginale?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tak samo tylko wpinasz i działa : Radio jest dedykowane do grupy VAG także nic nie trzeba przerabiać wyciągasz ramke odkrecasz stare radio montujesz nowe wciskasz radio i sie bawisz jak małe dziecko smartfonem ;)
    Rapid LB / 1.2 CBZB 105KM / MY13 / Ambition / Beż Cappucino / 31700 / W-wa
  • Rapid LB / 1.2 CBZB 105KM / MY13 / Ambition / Beż Cappucino / 31700 / W-wa
  • A jak gra radio, dobrze łapie stacje w miejscach dalej odsunietych od nadajnika? Rozumiem, że jak mowisz tylko wyciągnąć stare i wsadzić nowe to i w tym kombajnie da się przypiąć obie anteny FM jak w fabrycznym radiu i obie są wykorzystywane?
    Dźwięk? Jakaś różnica na plus czy minus? 
    Co miałeś wcześniej? 
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Radio miałem Swing Delphi oryginalne , kupując stacje multimedialną nie przywiązywałem uwagi do fm bardziej chodziło mi o podpięcie internetu , mieć navi , yanosik itd. To samo co w smartfonach ale do rzeczy : wtyk do radia w zestawie jest na jedno wejście , wyjście anteny w mojej skodzie były dwa , rozwiązałem to kupując filtr przeciwzakłuceniowy Fakra z dwoma wtykami takimi jak w oryginale , radio odbiera dobrze oczywiście nie będe się wypowiadał jak działa poza większymi nadajnikami bo jeżdżę głównie po Warszawie ale i tak radia nie słucham :) jest wejście na kartę sd więc ulubiona muza na kartę i jadę 
    Rapid LB / 1.2 CBZB 105KM / MY13 / Ambition / Beż Cappucino / 31700 / W-wa
  • @elmo626
    A Ty kolego to kropek i przecinków nie masz na klawiaturze?
    Czasem naprawdę ciężko skumać gdzie ile gniazd jest...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?