FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Spotkanie Rapidów - Dni NATO
  • Nietypowa okazja do spotkania przyjaciół i właścicieli Rapidów oraz amatorów lotnictwa i i sił zbrojnych (praktycznie dla całej Polski południowej).
    Kilka słów o imprezie:
    W dniach 19-20. września br. na czeskim lotnisku Mosnov jest organizowana coroczna edycja Dni Nato. Patrz: natodays.cz. Informacja w języku czeskim i angielskim. Na imprezie jest m.in. kilka jednostek polskich sił powietrznych, zbrojnych, służb specjalnych, ... W zeszłym roku Polska miała patronat nad imprezą. W tym roku patronat ma Szwecja. Każdego roku jest prezentowany specjalny samolot, w tym roku to ma być samolot pionowego startu i lądowania Bell-Boeing CV-22B Osprey.
    Wejście na teren imprezy bezpłatne. Na miejscu sporo stoisk gastronomicznych, stoisk z modelami, akcesoriami, możliwość lotu śmigłowcem. Wystawy statyczne samolotów i sprzętu bojowego. Popisowe pokazy lotów samolotów - praktycznie przez cały dzień. Pokazy działań wielu służb na żywo.
    Impreza jest dwudniowa. Dla wszystkich - również rodziny z dziećmi. Co roku można tam spotkać olbrzymią ilość gości z całej Polski. Największa ilość gości jest w sobotę. W niedzielę jest nieco spokojniej. Można robić zdjęcia i filmy bez ograniczeń. 
    Kilka słów o dojeździe:
    Dojazd z dwóch kierunków:
    Bielsko-Biała - Cieszyn - przejście graniczne - autostrada S1, dalej trasa z przejścia granicznego w Cieszynie (przez Frydek-Mistek) do Mosnova - ok. 48 km, bez płatnej autostrady, czas przejazdu ok. 55 min.
    Drugi dojazd: Gliwice - Gorzyce - przejście graniczne - autostrada A1, dalej trasa z przejścia granicznego w Gorzycach (przez m. Ostrava) do Mosnova - ok. 44 km, czeską autostradą D1 bez winiety, ostatnie ok. 20 km zwykła droga, czas przejazdu ok. 40 min. Na miejscu olbrzymie tereny parkingowe. Jedyna, jednorazowa opłata za parkowanie samochodu przy wjeździe na parking. Tam samochód może stać do końca dnia.
    Kilka słów o spotkaniu Rapidów:
    Ponieważ impreza zaczyna się o 8.30 (otwarcie bram, tak było w ub. roku), warto tam być na miejscu najpóźniej o 7 rano (!). Nie ma jeszcze korków z dojazdem na parking, samochód stoi blisko bramy głównej. Wtedy też zamiast oczekiwać na wejście - jest okazja do spotkania się w gronie przyjaciół czy właścicieli Rapidów i w gronie Rapidklubu.
    Dlaczego Mosnov?
    W trakcie trwania imprezy - jest okazja zwiedzenia stoiska Skody, która jest "eksluzywnym" partnerem całej imprezy. W ub. roku można było m.in. zobaczyć zielony prototyp nowego Superba czy specjalną wersję Yeti. Rapidów w różnych wersjach również nie brakowało.
    Propozycja:
    Spotkanie o godz. 6.00 w niedzielę, na jednym z umówionych przejść granicznych PL/CZ. Następnie przejazd w kilka samochodów do Mosnova na parking. Po zaparkowaniu - spotkanie, rozmowy, porównania samochodów czy wymiana doświadczeń. O 8.30 udział w imprezie Dni Nato. Zakończenie i powrót - do ustalenia lub indywidualnie.
    Dla zainteresowanych: w miarę uzupełniania informacji na stronie organizatora będzie coraz dokładniejszy i "pełniejszy" program. Do organizatora bowiem nadal jeszcze spływają zgłoszenia i potwierdzenia poszczególnych krajów.
    Dla chętnych na proponowane połączenie spotkania Rapidów i udziału w tej całodniowej imprezie proponuję zgłoszenie tu, na naszej stronie.   
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Bardzo dobry pomysł. Jeżeli kalendarz pozwoli będę.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • I to jest jeden z tych niewielu momentów kiedy żałuję, że nie mieszkam w górach...
    Powodzenia i udanego spotkania!
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Spotkanie aktualne ?
    Fajnie by było się znów spotkać.
    Pytam bo praktycznie co roku jeżdżę na Dni Nato ze względu na samoloty i ląduję w polu buraczanym na linii pokazów :)
    W tym roku wyjazd mam na 70% ale może się uda :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Wcześniejsze informacje są aktualne.
    Kilka dodatkowych:
    W stoisku Skody będzie prezentacja nowego modelu Skoda Superb Combi.
    W niedzielę będzie historyczna premiera samolotu P-3 Orion norweskich sił królewskich, pokaz statyczny jak i start z przelotem i odlotem.
    Ma być historyczna czeska, przedwojenna tankietka Praga AH-IV-Sv.
    Czeski browar ZUBR przygotował na tą okazję do sprzedaży jak beczkowe tak multipack 8 butelek piwa z oryginalnymi szklankami do piwa. Będzie Zubr Extra Force 12,5 st., ZUBR Grand, Yuzu oraz dla kierowców bezalkoholowe ZUBR Free.
    Na stronie www w lewej, niebieskiej kolumnie w zakładce:
    DOPRAVA (dojazd) można przeczytać kilka dodatkowych informacji:
    na teren imprezy zakaz wprowadzania psów,
    jednorazowa opłata za parking samochodu to 150 koron (około 25 zł, zalecają mieć przygotowaną, odliczoną kwotę w koronach).
    W zakładce INFO/MAPKY można zobaczyć plany ogólne, dojazdu oraz samego lotniska.
    Można powiększyć, wydrukować.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • To jak, wybiera się ktoś ? 
    Ja akurat myślałem o przyjeździe jutro (sobota), choć patrząc na pogodę zastanawiam się nad niedzielą ale tu znów inne sprawy mogą mi nie pozwolić.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Jak na razie nikt nie wyraził chęci spotkania na Dniach Nato, poprzez konkretne zgłoszenie.
    W tym układzie pozostaje indywidualny wyjazd na lotnisko w Mosznowie.
    Wszystkie podane wcześniej info dot. organizacji i programu Dni Nato są aktualne.
    Program bardzo ciekawy. Życzę wielu miłych wrażeń. 
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Kilka migawek z olbrzymiej i udanej imprezy Dnia Nato 2015.
    Więcej info, fotek i filmów jest na necie.
    Każdy tu znalazł coś dla siebie.
    Pozdrawiam

    foto 1 B 52.JPG
    800 x 600 - 140K
    foto 2 detale.JPG
    800 x 600 - 123K
    foto 3 detale 2.JPG
    800 x 600 - 76K
    foto 4 opona 750-50-30,5.JPG
    800 x 600 - 207K
    foto 5 transporter.JPG
    800 x 600 - 93K
    foto 6 ascod.JPG
    800 x 600 - 135K
    foto 7 detale.JPG
    800 x 600 - 142K
    foto 8 detale 2.JPG
    800 x 600 - 120K
    foto 9 przekrój nowego silnika 12 TSI.JPG
    800 x 600 - 219K
    foto 10 przekrój 2.JPG
    800 x 600 - 209K
    foto 11 przekrój 3.JPG
    800 x 600 - 167K
    foto 12 przekrój 4.JPG
    800 x 600 - 155K
    foto 13 Superb Combi.JPG
    800 x 600 - 170K
    foto 14 detale 1.JPG
    800 x 600 - 168K
    foto 15 detale 2.JPG
    800 x 600 - 195K
    foto 16 detale 3.JPG
    800 x 600 - 207K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Podobnie jak w ubiegłym roku (i poprzednich latach) we wrześniu odbędzie się kolejny rocznik Dni NATO 2016. Miejsce - tak jak poprzednio, lotnisko Mosnov w pobliżu Ostravy, termin - 17 - 18 września 2016 (sobota/niedziela).
    W zasadzie większość zasad nie zmieniła się - dwa dni pokazów na niebie, masa eksponatów do zobaczenia na własne oczy, na dzień dzisiejszy swój udział zapowiedziało 18 państw. Masa pokazów, służby mundurowe, stoiska patronackie,... W tym roku partner specjalny to Niemcy.
    Wstęp bezpłatny, można fotografować, są stoiska gastronomiczne jak i handlowe. Nie ma ograniczeń dla zwiedzania imprezy z dzieciakami.
    Nie zabraknie stoiska Skody.
    Szczegółowy program będzie na bieżąco aktualizowany, strona: natodays.cz w języku czeskim i angielskim.
    Dla zainteresowanych odsyłam do lektury powyżej jak i na oficjalną stronę www.
    Jest okazja - by połączyć zwiedzanie lotniska i pokazy z małym spotem klubowiczów.
    Można w jednej z pobliskich miejscowości zorganizować spotkanie połączone z noclegiem.
    Dla chętnych zwiedzania jest wokół sporo ciekawostek, można więc zastanowić się nad dwoma noclegami ( od piątku do niedzieli) ze zwiedzaniem (programem turystycznym) i jeszcze dodatkowo spotkaniem w ramach Rapidklubu.
    Propozycje czy uwagi mile widziane.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Jestem za i już się wpisuję na listę :-)
    A jakby jeszcze wypaliło zwiedzanie to super, gdyż właśnie myślę o dwóch nocach noclegu lub chociaż jednej.
    Jedyny problem to właśnie znalezienie noclegu bo znając wielu spotterów już dawno zajmowali i szukali noclegi. Ja 3 lata temu na 3 dni przed pokazami ledwie znalazłem jakieś kwatery do wynajęcia w Gorzyczkach (http://www.noclegiprzygranicy.com.pl) po polskiej stronie tuż przy granicy i niedaleko Ostravy. Dojazd do lotniska dobry bo darmową autostradą a później lokalną drogą za Ostravą. Dla dorosłych kwatera była dobra ale teraz z dzieckiem bym tam nie pojechał i szukam czegoś innego. Chyba, że coś się zmieniło ale ten pokój co my byliśmy nie nadawał się dla małych dzieci. Po za tym OK i cena przystępna.
    To już będą moje 3 lub 4 Dni NATO po 3 letniej przerwie. Impreza przednia, choć większość czasu do tej pory spędzałem w polu buraczanym na lini pokazów wraz ze spotterami :-). Tam było dla mojego oka i ucha najodpowiedniej ;-)
    To są 15-te Dni NATO i w porównaniu do zeszłego roku zapowiadają się bardzo ciekawie, intensywnie i bardzo głośno, ze względu na część lotniczą, gdzie większość tym razem to "palniki", więc ziemia będzie się trzęsła :-D. Dla chętnych akrobacji nie zabraknie też grup akrobatycznych (Szwajcarzy czy Francuzi - widziałem kilka razy i polecam).
    Do tego jakby udało się nam spotkanie RapidKlubu coś w stylu jak mieliśmy w Mlada Boleslav tylko w większej ilości uczestników było by świetnie :-)
    Pozdrawiam
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Droga wycieczko!

    Wracamy do tematu. Czy ktoś z Was Rapidowców planuje swoim bolidem na lotnisku Mosnov podczas Dni NATO?
    Ja na chwilę obecna planuje pojawić się w sobotę. O ile coś nieprzewidzianego się nie wydarzy lub nie załamie pogoda to jestem na miejscu od rana.

    Impreza bardzo atrakcyjna a jakby sie jeszcze udało spot zrobić to byłoby fajnie :-)

    Jak @jercen pisał wszystko podobnie jak w poprzednich latach, czyli wstęp darmo jedynie za parking trzeba płacić jeśli wjedziemy na teren lotniska (25 zł). Nowością są dodatkowe środki bezpieczeństwa w postaci rewizji przed wejściem. Więc trzeba sie pozbyć zakazanych przedmiotów zanim wejdziemy na teren pokazów. Lista dostępna na stronie (później podam sznurek jak będę mial dostęp do komputera). Warto zaopatrzyć się w korony czeskie, bo o ile na parking wjedziemy za złotówki to juz na samych pokazach może być problem aby kupić coś do jedzenia, picia czy jakiś gadżet lub pamiątkę.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Jakoś cisza w wątku.

    Ja (My) ze względu na załamanie pogody pojawimy się w niedziele. Sobota ma być deszczowa a w niedziele ma się poprawić, więc jedziemy w niedzielę :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Wczoraj było trochę deszczu a dzisiaj pogoda dopisała. Stąd też z każdą godziną przybywało chętnych wrażeń.
    Poniżej kilka migawek z dzisiejszej imprezy DNI NATO 2016.
    Tradycyjnie nie zabrakło Skody. Tym razem można było spróbować swoich sił na sztucznej trasie dla pojazdów z napędem 4x4. Nie jeden kierowca miał problemy :)
    Można było również podejrzeć poprzecinaną i powycinaną S Octavia. Ciekawa była anatomia fotela kierowcy z wieloma możliwymi parametrami do ustawiania.
    Przejazdy jedno i wielośladowe, różnego rodzaju służby, pokazy jednostek specjalnych na żywo, z pełną gamą dźwięków i odgłosów.
    Nie zabrakło zajęć i stoisk dla najmłodszych. Można było skorzystać z przelotu śmigłowcem.
    Zdecydowana przewaga sprzętu latającego jak na ziemi tak w powietrzu. Nie zabrakło również grafiki na poszczególnych maszynach ale też i podniebnej, kolorowej grafiki.
    Dziękuje tym, którzy dotarli, znaleźli czas i możliwość spotkania się.
    Tak więc do zobaczenia za rok :)
    foto 01.jpg
    800 x 600 - 236K
    foto 02.jpg
    800 x 600 - 335K
    foto 03.jpg
    800 x 600 - 278K
    foto 04.jpg
    800 x 600 - 301K
    foto 05.jpg
    800 x 600 - 269K
    foto 06.jpg
    800 x 600 - 282K
    foto 07.jpg
    800 x 600 - 293K
    foto 08.jpg
    800 x 600 - 332K
    foto 09.jpg
    800 x 600 - 369K
    foto 10.jpg
    800 x 600 - 333K
    foto 11.jpg
    800 x 600 - 375K
    foto 12.jpg
    800 x 600 - 234K
    foto 13.jpg
    800 x 600 - 288K
    foto 14.jpg
    800 x 600 - 225K
    foto 15.jpg
    800 x 600 - 253K
    foto 16.jpg
    800 x 600 - 247K
    foto 17.jpg
    800 x 600 - 312K
    foto 18.jpg
    800 x 600 - 319K
    foto 19.jpg
    800 x 600 - 322K
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Byłem nie pierwszy raz, impreza nadal tak samo udana, warto się pojawić, tym bardziej, że jest to stosunkowo niedaleko (dla osób najdalej z centralnej Polski, dalej na północ to już spora wyprawa ale byli ludzie z Gdyni, więc jak ktoś chce to dojedzie :-)).

    Nie chcę wspominać o samolotach bo tutaj jestem trochę zakręcony na tym punkcie ale jak @jercen wspominał była główna atrakcja Dni Nato i nie mogłem narzekać ale pomijając tą kwestię bardzo duże wrażenie zrobiła na mnie Skoda Superb SportLine a właściwie jej żółty metaliczny kolor - zdjęcie w poście @jercena. Z chęcią bym widział u siebie Rapida LB w tym kolorze :-). Zresztą nie raz już było poruszane, że u nas mamy bardzo ubogą paletę kolorów standardowo dostępnych w porównaniu do Czech. Wjeżdżając na parking na lotnisku widziałem kilka O3 w kolorach, które nie są wyszczególnione w katalogach. Nawet na stoisku Skody poza wspomnianą Skodą Superb, dostępna do oglądania była też "tajniacka" O3 policyjna z wideorejestratorem w odcieniu turkusowym, przypominającym dostępny u nas swego czasu Błękit Lava ale jaśniejszy. Też wyglądał ciekawie na tej bryle.

    Do tego na stoisku Skody były sporo atrakcji od wspomnianej ścieżki terenowej, poprzez zmagania na rowerach, kończąc na dmuchanym zamku dla dzieci.

    Również dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia za rok na następnych Dniach Nato. 
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • W ciągu dwóch dni przybyło 130 tys. widzów, przy czym liczba ta byłaby jeszcze większa, gdyby w sobotę dopisała pogoda.
    Wymieniona przez grzesk O3 nie miała tradycyjny 2l silnik, ale była wyposażona w V 3,6 l. 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Co do koloru SuperBy... czy to nie jest ta zieleń jak w ogloszeniu?
    http://otomoto.pl/oferta/skoda-rapid-spaceback-1-2-tsi-110km-scoutline-dostepny-od-reki-ID6yoR5t.htm...
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • Bardzo zbliżony kolor - to zieleń Pistachio. Może to ten kolor.
    W ofercie Skody (CZ) jest 15 odcieni zieleni ... Można się w tym pogubić - bo różnice nie tylko w nazwie ale i zestawieniu odcieni - od jasnych do ciemnych.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @MDMA66 kolor rzeczywiście zbliżony ale jednak nie ten sam. 
    Wystarczy wejść w czeski konfigurator i ten Rapid, którego podlinkowałeś jest właśnie w kolorze Zieleń Pistachio jak już wyżej wspomniano.
    SuperB ze zdjęcia jest natomiast w kolorze żółtym, który nazwano Dragon Skin i dostępny jest jako jedna z barw wersji SportLine, oczywiście za większą dopłatą niż zwykły metalic.
    To samo się tyczy Rapida Scout, którego Zieleń Pistachio też jest specjalnym lakierem wymagającym większej dopłaty.

    Na zdjęciach z ogłoszenia, które podałeś i zdjęciu Superb nie widać dobrze odcieni, plus kwestia oświetlenia ale ten Dragon Skin patrząc własnym okiem jest bardzo żywym kolorem, a ten Rapidzie wygląda jakby był takim stłumionym.

    Jak już mówimy o niestandardowych kolorach i Skodach jakie można było zobaczyć na Dniach Nato czy to na stoisku Skody czy na parkingu to na stoisku wspomniana już tajniacka policyjna O3 była w kolorze Zieleń Petrol a na parkingu widziałem jak ktoś podjechał O3 w kolorze Zieleń Water World. Wszystkie kolory do obejrzenia na czeskim konfiguratorze i podobno da się je zamówić w Polsce jeśli znasz nazwę koloru ale czeka się dłużej i odpowiednio więcej kosztuje ale ile tego nie wiem.
    Możemy się jedynie domyślać ile może kosztować do Rapida czy O3, ewentualnie przeliczyć z koron czeskich. Pewien pogląd na ceny możemy sobie też wyrobić patrząc na polską cenę żółtego Dragon Skin dla SUPERB SportLine, gdyż u nas też jest dostępny za 3200 zł a metalic za 1700 zł. Rapida Scout jak na razie oficjalnie w kolorze Zieleń Pistachio nie ma. Widocznie ktoś zamówił jako rodzynka pokazowego :-), choć od obecnego roku modelowego teoretycznie miała być oficjalnie wprowadzona możliwość zamawiania kolorów specjalnych. Niestety ja do tej pory nigdzie takiej możliwości nie widziałem poza sytuacją jak samemu zorientowany człowiek się nie odezwie.

    Podsumowując temat kolorów w wątku o Dniach NATO, gdzie mogliśmy się spotkać i przy okazji zatrzymać się przy dużym stoisku Skody jak i obserwować Skody prywatnych użytkowników, taka wyprawa pozwala i się rozerwać i zobaczyć egzemplarze prawie w ogóle niespotykane na naszych drogach :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Podobnie jak w ubiegłych latach, we wrześniowy weekend, 16 i 17 września będzie kolejna impreza na ostrawskim lotnisku w Mosznowie.
    Nie ma potrzeby reklamowania tak wielkiej imprezy, warto zaglądnąć na stronę:   http://www.natodays.cz/  i zaplanować przynajmniej jeden dzień na wyjazd do Mosznowa.
    Oczywiście Rapidem! Jest to o tyle ciekawe, że organizator rozszerzył stronę o polską wersję językową. Widocznie zauważył znaczącą ilość gości z Polski :)
    Oprócz sporej ilości samolotów, sprzętu, ... będzie stoisko Skody. Cała gama samochodów, konkursy, gadżety, jazdy samochodami,... Może już będzie i Karoq?
    Jest również możliwość umówienia się i spotkania na terenie lotniska, przy kawie lub degustacji smakołyków.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Jak nic się nie zmieni będę i w tym roku :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Za dwa tygodnie przebiegnie kolejna edycja Dni Nato. Zasadniczo, nic nowego, zmienia się program pokazów i "menu" sprzętu. Dla bywalców - znane rozłożenie sprzętu, stoisk i firm.
    Są małe zmiany. Wejście na teren nadal bezpłatne, natomiast opłata parkingowa za samochód jest wyższa i wynosi 200 Kč, 8 € lub 40 Złotych. Warto mieć przygotowaną, odliczoną gotówkę.
    Co do spotkania - proponuję klubowiczom spotkanie np. o godz. 11, przy stoisku Skody, przy modelu Rapida.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?