FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Znak rozpoznawczy
  • Fajne, proste, bez udziwnień... jestem za ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @BaloN słusznie prawisz, czcionka skodowska i będzie super, też jestem za fajnie wygląda, elegancko i nie kłuje w oczy ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Całkiem niegłupie. 
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Mądre. Na szerokość lampy 3stop. Jeszcze świetnie wygląda logo ścigacz.pl
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Przypominam że admini obiecali zrobić ankietę odnośnie loga. Ale chyba olali temat. Dziękujemy.
    Odnośnie wykonania naklejek, obiecałem wyciąć loga w cenie folii i transferu. Tak więc koszt naklejki to groszowe sprawy
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Super! mi też się bardzo podoba i proponuje przy tym zostać, żeby nie przedłużać tylko działać, bo się nigdy tego loga klubu nie doczekamy:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • To wszystko rzecz gustu. Ja nadal uważam, że propozycja @amiskiew z 15 stycznia jest najfajniejsza :) Ale to tylko moje zdanie.
    http://rapidklub.pl/discussion/101/znak-rozpoznawczy/p2
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • BTW zauważyliście, że czarny rapid z 15 stycznia jest jakiś taki gładki? brak mu wycieraczki.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • To, że nie ma wycieraczki to nic dziwnego. Kiedyś przeglądałem cenniki i konfiguratory w innych krajach i nie wiem czy tak trafiłem ale tylko u nas w Rapidzie LB wycieraczka to standard. Np. w Czechach za wycieraczkę z tyłu płacisz dodatkowo tak jak u nas przy O3.
    Co do tego, ze jest gładki. Jest taki bo to render :-) Swego czasu można było na stronie Skody (i może jest nadal) zrobić sobie animowaną wizualizację auta (każdego modelu) dobierając kolor i felgii. Zdjecie tego gładkiego, czarnego Rapida bez wycieraczki pochodzi z tej animacji :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • I mamy już jakieś naklejki? Bo ja chcieć:)
    Rapid SB|1.4TSI DSG 125KM|MY16|Monte Carlo|czerwowo-czarny|Józefosław
  • Nie mamy nadal niestety
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Poddaję się! Jest opcja "dodaj ankietę" ale to jest tylko edycja...
    Chyba tylko Admin może.
    A może Mod też może?

    Ktoś wie, jak zrobić ankietę?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Jak możesz to załączaj ten plik. Jest wyraźniejszy i jak reszta czarny. Żeby nie było, że wyróżniasz czyjeś logo
    RAPID.jpg
    486 x 255 - 23K
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Szanowni koledzy - powtarzamy już wcześniejsze propozycje.
    Ostatnio nikt nie podał - dodał nic nowego. Wstrzymajmy się z tego typu akcjami. Admin chwilowo jest niedostępny, w przyszłym tygodniu będzie dostępny na forum. 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Mod nie moze zrobic ankiety, mamy takie same mozliwosci jak kazdy
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • No to trzeba czekać na Admina.
    Proponuję - póki co - tematu nie przenosić ani nie usuwać.
    Może to nieco zmobilizuje Admina do działania, bo ten temat już się chyba za długo ciągnie a finiszu nie widać...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • No tez tak uważam, temat niemal umarł a propozycje do ankiety wysylane byly juz ladnych pare miesiecy temu
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?