FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Jakie gadżety były w nowym aucie (dywaniki, "kubek multimedialny" itd.)
  • Mam pytanie, jakie dodatki były u Was w nowych autkach, ciekawi mnie, czy jest jakiś standard, czy zależy to tylko od dobrej woli dealera? - dywaniki - welurowe, gumowe, kubek na telefon (taki gumowy z wnęką) - "multimedialny", gaśnica itp.?
    Rapid SB|1.4TSI DSG 125KM|MY16|Monte Carlo|czerwowo-czarny|Józefosław
  • Gasnica nie jest dodatkowym gadzetem, jest na stanie nowego auta
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dostałem dywaniki gumowe i parasolkę(parasolka to ponoć standard w każdym aucie z linii na 2017, a dywaniki zawsze jakieś powinny być, jak nie guma to welurowe). Jeśli chodzi o auto to by było na koniec z gadżetów ale zapytałem się jeszcze o breloczek do kluczyków to dali mi zestaw: 2x breloczek skody, długopis skody, smycz z logiem VW do kluczy, jakiś przecinak do papieru lub czegoś, notatnik z jakimś tam przewodnikiem i zawieszkę zapachową do auta. Przyznam, że bardzo poszaleli...
    Brak Skody
  • Przecinak jest do pasow bezpieczeństwa w razie wypadku
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • @grzesik1 a to dobrze wiedzieć, bo się zastanawiałem jakie zastosowanie ma to ustrojstwo :D
    Brak Skody
  • U mojego męża w skodzie dali jeszcze ten kubek, jak to nazwać - nie mam pojęcia, parasolki nie, ale dywaniki ma i welurowe i gumowe. Przecinak do pasów był w książce do auta. Zastanawiam się, o co nieśmiało mogę poprosić do swojego auta:)
    Rapid SB|1.4TSI DSG 125KM|MY16|Monte Carlo|czerwowo-czarny|Józefosław
  • @kohena a może coś z praktycznych rzeczy. Coś co po zakupie auta i tak byś musiała kupić. Np. komplet zapasowych żarówek. Nie jest to u nas obowiązkowym wyposażeniem to i w aucie nie będzie a na drodze w razie awarii czy zatrzymania przez policjanta ze względu na brak światła jak znalazł aby uniknąć mandatu. 
    Ewentualnie chlapacze aby auto było cystrze  (zwłaszcza z przodu na drzwiach) o ile nie przeszkadza Ci wygląd auta z chlapaczami.
    Może śmietniczki do drzwi jeśli nie masz ich razem z jakimś pakietem. 
    Parasolkę bedziesz miała w standardzie.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @kohena polecam zwykłe czarne nakładki na progi, powinni się zgodzić a naprawdę się przydają, matę gumową do bagażnika i jak pisze grzesk, chlapacze.
    Jak okaże się, że są elastyczni to jeszcze komplet żarówek.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Skoda Śliwka w Katowicach, dostałem tylko breloczek i ściereczkę do szyb - wysłaną pocztą po ok. miesiącu od odbioru auta.
    MY17 a nie dostałem ani parasola, ani kubka :) Dodatkowo za dywaniki i chlapacze dopłaciłem... :)
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY17 | Joy | Czarny Magic | ~5000km | Katowice
  • No to interes życia zrobiłeś ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Może po rabacie już nic nie chcieli dokładać :D
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY17 | Joy | Czarny Magic | ~5000km | Katowice
  • Zamawiałem jeszcze na MY16 a w produkcji wyszedł MY17 więc parasolki nie miało być a była
    Z gadżetów "darmowych" - dywaniki welurowe, siatki do bagażnika, parasolka, kubek skody, czapka z daszkiem z napisem Rapid, ściereczka do szyb (drugą potem przysłali pocztą), breloczek, 2 długopisy, notatnik i jaka książeczka z mini historią skody, nakładki progowe po rabacie.
    Chciałem jeszcze uchwyt w cupholderze na telefon ale był za mały na telefon...
    Rapid SB | 1,2 TSI 110 KM | MY17 | Style Max + Dynamic | Błękit Race | 13k km | Śląsk
  • Wszystko zależy od widzi mi się sprzedawców. U mnie miały być opony zimowe z rabatem i darmowy dywanik gumowy do bagażnika. Po tym jak znalazłem gdzie indziej tańszą wersje o 1500 zł i dodatkowo z zapasowym kołem i wynegocjowałem mniejszą cenę u siebie to już o darmowym dywaniku do bagażnika nie było mowy, a o oponach z rabatem też mogłem zapomnieć. Dobrze, że chociaż dywaniki gumowe pod nogi dali.
    Brak Skody
  • O. Robi sie konkretnie:) ja na razie kupiłam dywaniki gumowe i dostałam naganę wzrokową. Opony zimowe zaoferowano mi w cenie z katalogu, siatki- marzenie, zobaczymy, bo auto demonstracyjne wiec jeszcze jakieś malutkie negocjacje przede mna /)
    Rapid SB|1.4TSI DSG 125KM|MY16|Monte Carlo|czerwowo-czarny|Józefosław
  • Nalezy szczegółowo czytać cennik. U mnie np. sprzedawca sam sie dopatrzył, ze oba komplety dywaników sa w standardzie wiec w miejsce jednego dorzucił wykładzinę do bagaznika.
    caly bajer polega natomiast w tym, ze samochod do salonu przychodzi praktycznie z pełnym wyposażeniem tj. z dywanikami, kołem zapasowym, zestawem żarówek i z czymś tam jeszcze w zależności od wersji, za co pozniej każą płacić. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • a jak się rzecz ma do boczków, takich małych ograniczników plastikowych wkładanych od strony bagażnika za nadkolem? Mieliście je w standardzie? Po ich włożeniu robi się miejsce np. na gaśnicę pionowo, by nie latała po całym bagażniku. Pytam, gdyż u mnie ich nie ma...
    Rapid SB|1.4TSI DSG 125KM|MY16|Monte Carlo|czerwowo-czarny|Józefosław
  • Jeśli nie kupisz dodatkowego wyposażenia do bagażnika to nie będzie nic (drzwiczek czy tam boczków też nie będzie) poza gumowym uchwytem po prawej stronie na gaśnicę, które jest bezużyteczne, bo moją wsadzili i tak pod klapkę do komory przy kole zapasowym. Zaraz nad miejscem gdzie mam gaśnice wisi przyczepiony trójkąt. Zostają więc puste wnęki po obu bokach nad kołami, w które możesz wsadzić co chcesz. Ja z lewej wsadziłem organizer z poprzedniego auta, który idealnie się pionowo wpasował, a z prawej (tam gdzie jest guma na gaśnicę) to jeszcze nic. 
    Brak Skody
  • Ja do swojej skody rocznik modelowy 2017 dostałem dywaniki gumowe gratis,jakieś breloczki i inne gadżety,zestaw siatek do bagażnika,mate gumowa do bagażnika i opony zimowe gratis 4 sztuki.
    RAPID LB/ 1.2 TSI 110 KM + gaz/ MY 2017 / style/ szary / 5300 KM / gdańsk
  • @madstah - to nie guma na gaśnicę a apteczkę, nie masz jej bo nie jest wymagana to nie kładą w salonie ;)
    Rapid SB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY16 | StyleMAXX | Race Blue | 21 000km | Poznań
  • Ja do swojej Skody kupionej w grudniu 2015 dostałem gratis dywaniki gumowe do wnętrza i bagażnika, opony zimowe z felgami (była akurat na to promocja zewnętrzna Skody), darmowy serwis na 4 lata, dodatkowa gwarancja na 4 lata. 
    Do tego kubek i wino przy odbiorze auta ;-)
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • Wczoraj dostałem od Skoda Polska paczkę w której bylo zaproszenie na wymianę opon w "promocyjnej" cenie+prośba o wypełnienie ankiety i gratis długopis z nadrukiem skody, a na górnej części nadrukowane moje imię i nazwisko. Fajny gadżet
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?