FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Uchwyt na multimedia
  • Próbowałem znaleźć w ETCE nr katalogowy, ale nawet w MY18 jest numer tego starego... Muszę poszukać w Octavii
    -----
    Udało mi się wykopać numer: 5E0857630BUS :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Wbiłem na alledrogo śmietniczka samochodowa i ....nic nie znalazło:( chyba będę musiał w ASO kupić
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan wpisz na allegro "pojemnik na śmieci skoda".
    Jak masz ASO gdzieś po drodze to zaoszczędzisz na wysyłce bo na allegro wcale nie jest dużo taniej. W ASO możesz się upomnieć o rabat. Zazwyczaj dają wtedy 5-10%.
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • A czy ktoś się orientuje czy jest już w sprzedaży ten nowy uchwyt multimedialny i czy pasuje do Rapida? 
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • Być może jutro będę w ASO w sprawie ubezpieczenia to podpytam, czy już jest dostępny. 
    Powinien pasować przecież miejsc na kubki nie zmieniali.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • W Skodzie jest akcja: wymiana znaczka. Nieśmiało proponuję włodarzom tej marki aktywować akcję " Wymiana Uchwytu multimedialnego" Gwarantuję że w czasie trwania akcji, salony będą oblegane. ;)
  • @konary wielkie dzięki spróbuje:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • "W Skodzie jest akcja: wymiana znaczka". A możesz rozwinąć?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • @van_daal  Buszując po stronach Skody natrafiłem na taki wpis że, wymieniają znaczek, emblemat Skody. Nie potrafię teraz tego znaleść, ale przysiągłbym że takie "CÓŚ" widziałem. Jak znajdę to wkleję. 
  • rzeczywiście jest, kolega dostał nawet sms-a w tej sprawie. Chodzi o to, że wymieniają stare te zielono logo na te nowe czarne tzn. taka jest promocja, że w cenie jednego loga dostajesz dwa:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Byłem dziś u siebie w ASO i nie mają tego nowego uchwytu na multimedia, a ten stary, nic nie wart jest za 36 zł. Powiedzieli, że za jakiś czas powinien już być ten nowy dostępny.
    Brak Skody
  • Ja przed chwilą dzwoniłem do swojego ASO i póki co nie jest w ogóle dostępny, cena ok 30 zł.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Tak jak pisałem wyżej byłem dziś w ASO to przy okazji zapytałem o ten nowy uchwyt. Jest w systemie ale jeszcze niedostepny. Powiedzieli, ze najlepiej pytac o niego w okolicach stycznia jak już będą zjeżdżać pierwsze O3 po liftingu. Cena okolo 28 zł, taniej niż stary uchwyt.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Tu nie chodzi o bezpłatną wymianę znaczka - ale o zakup. No może po niższej cenie - bo 2 w cenie 1. Ale w regulaminie akcji nie ma podanej konkretnej ceny. A na dodatek - jest to akcja zrobiona pod przyciągnięcie klienta oraz pozostawienie namiarów - adresów i danych na przyszłe przesyłanie ofert i promocji firmy.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Uwaga, uwaga, mam ważny komunikat: można już zamawiać nowe uchwyty, czas oczekiwania około 3 tygodnie. Ja dzisiaj zamówiłem w ASO :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ile kosztuje?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • 29 z groszami mi powiedzieli
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Dokładnie 29,18 zł. Udało mi się dostać od ręki. Smartfon z ekranem 5,2" mieści się bez problemu, jeszcze jest sporo luzu. A tak się prezentuje.
    multimedia.jpg
    1408 x 1054 - 720K
    Rapid SB | 1.2 TSI CJZD 110KM | MY16 | Fun | Czarny Magic perłowy | 12500km | Łódź
  • Oj słabo to wygląda ani dobrze wpasowane ani kolor nie dobrany :/ Chyba mogli to jednak lepiej zaprojektować.
    Rapid LB | 1.6 TDI 90KM | MY15

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?