FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Oki to czekamy na relacje i już bez takich przygód kolejnych kilometrów
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Witam wszystkich forumowiczów
  • Witam
    Zmieniłam serwis!! i okazało się, że serwis serwisowi nie równy. Udałam się do Ganinexu serwisu skody w Katowicach na Roździeńskiego . Po przejechaniu się moją skodą diagnosta techniczny ku mojemu zdziwieniu i miłemu zaskoczeniu od razu postawił diagnozę, która brzmiała "nieprawidłowe przyuczenie wtryskiwacza minimalnej dawki wtrysku" 30 min pod komputerem i słuchajcie, nie ten samochód. Polecam ten serwis, pełna profeska. Teraz myślę, że już będzie wszystko ok.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
  • hej wszystkim!
    ja od piątku mam Rapidkę w wersji Elegance 1,6 TDI - i wczoraj na parkingu ktoś już mi przetarł drzwi tylne i nadkole- rysa minimalna ale myślałam, że mnie krew zaleje... (dobrze, że autko... służbowe) :/
    mam ten sam problem- zdziwiło mnie, że nie ma osłony silnika (a są nawet mocowania)- kurka czy to normalne? generalnie nie mogę za dużo powiedzieć, autko prowadzi się dobrze, nie muli aż tak bardzo (do wcześniejszego Focusa 1,8 jednak trochę mu brakuje). Mam pełną wersję w środku + jasna tapicerka (z czarnymi wstawkami)- ładnie to wygląda.
  • Witam i pozdrawiam wszystkich....życzę wam dużo zdrowia.....zdrowia.......jeszcze raz pieniędzy....
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • Witam wszystkich forumowiczów i pozdrawiam serdecznie
  • Coś tu cicho ostatnio czyżby brak popytu na Rapidy?
  • widzę że większy ruch na ogólnym forum skody w dziale Rapid.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • a może po prostu Rapidy się nie psują, jeżdżą, spełniają oczekiwania, nic się nie dzieje i nie ma o czym pisać ;)
  • ;) no tak ale tak dobrze to chyba nie ma, ale czemu nie nie mam nic przeciwko takiej opcji :)
  • Spokojnie....nie martwcie się....za dwa trzy lata wszystko wróci do normy. I będziemy tak samo jak na innych forach, wypisywać o słabostkach naszych Rapidów.
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • Czy aż tak różowo jest to ja nie wiem, bo na innych forach co chwile się czyta np. o stukających i wymienianych poduszkach, czy nawet u nas tu jest koleżanka co w swoim Rapidzie walczy z hałasującym samochodem :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • hehe... ja wiem kiedy się to skończy.. w sensie kiedy zaczniemy marudzić, wtedy gdy skończy się gwarancja :) i "nagle akurat po gwarancji" zacznie się coś dziać... ale narazie trzeba być dobrej myśli.
  • Witam wszystkich Forumowiczów! :)
  • Witam wszystkich obecnych i przyszłych posiadaczy Rapidów
  • Witam wszystkich Forumowiczów!
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Witam wszystkich forumowiczów i pozdrawiam
  • Witam Wszystkich Forumowiczów!
    Super, że jest Forum!
    A już za miesiąc będę pomykał nowym Rapidem :)
    Pozdrawiam
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników RAPIDa. Pierwszy tydzień za mną. Po przejechaniu 420 km (głównie w trasie - dojazd do pracy) silnik zużył 3,2 l 98 PB  + 28 l LPG co daje 20 zł / 100 km - SUPER. Wcześniej miałem diesla 5,3 l/100 km.  Raz jeszcze pozdrawiam, Tomek
  • Witam Wszystkich Forumowiczów

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?