FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
White Lady by Kristrucking
  • 1.2 TSI 90 Active . Wyposażenie dodatkowe - lakier biel moon metalizowany , pakiet pogwarancyjny 2 lata , przednie reflektory przeciwmgłowe , sunset tylne szyby przyciemnione , radio swing , podłokietnik z przodu , komputer pokładowy , pełnowymiarowe koło zapasowe , elektrycznie podgrzewane i sterowane lusterka boczne w kolorze nadwozia , opony zimowe , zdalne sterowanie zamka , czujniki parkowania z tyłu , dywaniki gumowe , aluminiowe felgi , chromowana listwa na zderzak przedni , nakładki na progi czarne .


    Rapid LB/1.2 TSI 90KM/MY17/Active/Biały Metalic
  • Muszę przyznac, że nie jestem zwolennikiem białych samochodów, to biały Rapid nawet mi się podoba. Dużo pomagają w tym fajne felgi.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Hmm...zastanawia mnie jedna rzecz,tą chromowaną listwę z przodu domawiałeś czy dostałeś jako dilerski gift?Szerokości i bezawaryjności kolego!
  • Bardzo ładny!
    Co to za fele? Bo jakoś nie wyglądają na ori...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Przecież to nie jest wersja Active - dlaczego podajesz nieprawdę?
  • Listwa z przodu plus nakładki na progi dostałem w zamian za ryse na tylnym zderzaku . A fele są firmy ATT , dil zamienił mi je za orginały .
    Rapid LB/1.2 TSI 90KM/MY17/Active/Biały Metalic
  • Wrzuć foty z forntu jak wygląda ta listwa chrom w całości i jak sie prezentuje do grilla chrom.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Marek_82 a jaka wersja wg. ciebie może exlusive ? Jaki miałbym cel w pisaniu nie prawdy . To jest wersja active tylko fajnie doposażona .
    Rapid LB/1.2 TSI 90KM/MY17/Active/Biały Metalic
  • Active miały czarne klamki, lusterka, nie ma reflektorów przeciwmgielnych, oraz jest skromniejsza deska rozdzielcza.
    Ty masz raczej Ambition... A tak w ogóle, to nie ma wyposażenia exlusive tylko Style :P
  • Marek_82 nie chce mi się tłumaczyć tobie co i jak i dlaczego , może któryś z moderatorów ci wytłumaczy czemu jest tak nie inaczej .
    Rapid LB/1.2 TSI 90KM/MY17/Active/Biały Metalic
  • Dla Active klamki i lusterka w kolorze nadwozia nawet nie są dostępne za dopłatą.
    Cennik i konfigurator mówi sam za siebie...
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • maciektsi najpierw popatrz do konfiguratora a potem pisz głupoty . Punkt 5 konfiguratora (elektrycznie podgrzewane i sterowane lusterka boczne w kolorze nadwozia) tam możesz sobie dodać co chcesz.
    Rapid LB/1.2 TSI 90KM/MY17/Active/Biały Metalic
  • Jeśli można zapytać... ile kosztowała twoja wersja wyposażenia?
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • "elektrycznie podgrzewane i sterowane lusterka boczne w kolorze nadwozia". No dobra, lusterka są. A klamki?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • grzesik1 - 54000
    Rapid LB/1.2 TSI 90KM/MY17/Active/Biały Metalic
  • van_daal a klamki są magiczne . Zaznacz sobie w konfiguratorze lusterka w kolorze nadwozia i zobacz co się stanie z klamkami .
    Rapid LB/1.2 TSI 90KM/MY17/Active/Biały Metalic
  • Odniosłem wrażenie, że zostałeś tu chłodno przyjęty ...
    A to przecież Twoja prezentacja samochodu. Bardzo się cieszę, że dostałeś takie autko, w takim wyposażeniu. Dla mnie to nie ma znaczenia jaka jest wersja wyposażenia, ani tym bardziej jak ma na "imię". Jak w firmie tak i u dealera jest możliwość "żonglowania" dodatkami, co w Twoim przypadku wyszło na dobre. Ważne - że jesteś zadowolony, że będziesz miał frajdę z nowych czerech kółek przez kilka lat.
    Szerokiej drogi i wiele spokojnie przebytych kilometrów.
    A jak jeszcze coś sam dorzucisz do R, to podziel się kolejnymi fotkami. Z pewnością zostaną przyjęte lepiej.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • też jakoś odniosłem dziwne wrażenie, że to napad. Chłop kupił samochód, pochwalił się a tu wszyscy węszą spisek jak Antoni M. :) 
    Szerokości Kristrucking :)
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • Biale Rapidy rządzą ;) fajne auto, szerokiej drogi i witaj w klubie R
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Nikt tu nikogo nie napada! :)
    Po prostu wydawało nam się , że pierwszy stopień wyposażenia nie daje możliwości, o których mowa wyżej, kol. @Kristrucking wszystko wyjaśnił i już wiadomo, że się da. A wcale to nie takie oczywiste było.
    Kolega @
    Marek__82 - owszem - nieco pochopnie, zarzucił poświadczanie nieprawdy ale teraz już wszyscy wiedzą co i jak i dzięki temu, być może, komuś się ta wiedza przyda...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • W ramach porozumienia i zakończenia sporu dodałem u góry w opisie wyposażenie dodatkowe.
    Rapid LB/1.2 TSI 90KM/MY17/Active/Biały Metalic

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?