FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Kontrola zbieżności kół
  • Wczoraj odebrałem telefon z salonu TMT we Wrocławiu.Pani zapytała czy przekroczyłem przebieg 2tyś.km i po potwierdzeniu zaprosiła mnie na sprawdzenie zbieżności kół.Tak się składa,że mieszkam 300km od miejsca gdzie kupiłem auto i nie uśmiecha mi się tam jechać.Poinformowała mnie,że jest to zalecenie SKODY.Cz ktoś zetknął się z taką akcją ?
    LB 1,2 TSI 110KM MY2016 AMBITION MAX SZARY MATALIK
  • Niebywałe (chyba)!
    Ja - przy okazji wizyty w ASO gdzieś tak w okolicy 10500 km - jak zgłosiłem, że mam lekko skręconą kierownicę to usłyszałem:
     - W ramach gwarancji to do 5kkm (albo 10kkm - bo tu dwie wersje były). Teraz to za 250,-
    Taka sprawa...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Ciekawe, ja jadę jutro do "mojego" salonu na umówioną wizytę w sprawie ustawienia zbieżności i ustawienia prosto kierownicy. Auto ma dopiero 6 tyś przejechane. Usterka zgłoszona jak miało około 4-5 tyś. Też usłyszałem, że w ramach gwarancji do 5 tyś są jakieś cześci (już nie pamiętam jakie) a do 10 tyś rzeczy eksploatacyjne.
    Zobaczymy czy jutro wszystko załatwię w ramach gwarancji.
    Rapid SB | 1,2 TSI 110 KM | MY17 | Style Max + Dynamic | Błękit Race | 13k km | Śląsk
  • Ja zauważyłem ostatnio, że przednia opona od kierowcy ma znacznie bardziej starty zewnętrzny rant bieżnika, przypuszczenie zły kąt pochylenia koła, na środę jestem umówiony w ASO, ciekawe jak sobie z ty poradzą. Przebieg na chwile obecną 113kkm od stycznia 2015.
    Rapid SB /1.2 CBZB 105KM / MY15 / Elegance Max / Czarny Magic perłowy / 131kkm / Dąbrowa Górnicza
  • @rufik81 
    u mnie podobne objawy (starte ranty kół przednich) 68kkm
    Rapid LB | 1.6 TDI 90KM | MY15
  • Taaa "Gwarancja" bez limitu kilometrów....
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Może ktoś polecić, gdzie we Wrocławiu podjechać na sprawdzenie zbieżności (ASO GALL-ICM chce 180 pln za taką usługę).
    Rapid LB | 1.6 TDI 90KM | MY15
  • Jedz do ASO. Tanio nie bedzie ale na usługę bedziesz miał 2 lata gwarancji i w razie czego bedziesz ich nękał. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?