FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Ile oleju wchodzi do 1,6 TDI 115KM
  • Ile oleju wchodzi do 1.6 TDI 115KM?
    Jeśli było to proszę o przeniesienie. 
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.
  • Było. Wchodzi prawie 5L. Chyba 4,9l.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Do 1,6 tdi 105KM wchodzi 4,3L a w sumie to ten sam silnik tylko inny soft.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYA/Chip 136KM / MY2015 / Elegance Max / Srebrny / 112K / BIelsko-Biała
  • Może być, że 4,3L.
    W każdym razie trza kupić baniak 5L. Tyle jestem pewny, bo przy 1 wymianie kupiłem 4L i było mało...
    ;)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Dzięki, potrzebuję nie tyle do zakupu oleju a do dozowania Archoil.
    Po wszystkich naprawach chcę zrobić płukanie i wymianę oleju i filtrów poza ASO.
    Rapid LB | 1.6 TDI CXMA 115KM | MY2016 | Ambition MAX| Biel Candy | Gorzów Wlkp.
  • @jercen
    Szukałem twojej tabelki - pamiętam, że taką dałeś - z ilościami oleju do różnych silników i nie mogę znaleźć. Możesz ją gdzieś "na widoku" dać? Przyda się. A admin niech "przyklei".
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Specyfikacja dla oleju silnikowego - wszystkie silniki
    IMG_0673.JPG
    1049 x 555 - 164K
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYA/Chip 136KM / MY2015 / Elegance Max / Srebrny / 112K / BIelsko-Biała
  • @jercen
    Znalazłem: to nie była tabelka tylko zestawienie w POŚCIE...
    Kolega Remus mnie lekko wyprzedził. Jeszcze jakby trochę "okroił" fotkę to by było pięknie.
    Warto też by kol. @mskrapi1980 zmienił tytuł wątku na bardziej ogólny, bo zaraz ktoś zapyta "ile oleju wchodzi w 1,2 TSI?"...
    :)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?