FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Spotkania na drodze
  • Sezon wakacyjny w pełni, piszcie w tym wątku gdzie, kiedy i jakiego Rapida spotkaliście, może w ten sposób uda się choć trochę bardziej zintegrować Forumowiczów. :)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • I od razu pozdrawiam kierowcę szarego liftbacka tablice GA, mijanego dziś rano gdzieś tak około 6:20 w Elblągu na moście. :)

    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • biały spaceback na wylocie z mińska w stronę wawy ładnie wyglądał
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Więc i ja pozdrawiam kierowce z bordowej Rapid SWD
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Wczoraj mijałem na siódemce około 16, w okolicach Nowego Dworu Gdańskiego białego liftbacka WZ a za minutkę szarego liftbacka SZY. Oba w kierunku na Gdańsk. Pozdrowienia dla kierowców. :)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • dziś czerwony z czarnym dachem w Starej Miłosnej i w tej samej miejscowości srebrny metalik oraz na trasie e30 złoty metalik
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • wczoraj w Gdańsku na Jaśkowej Dolinie, w górnym odcinku, biały LB, prowadziła kobieta
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Pozdrowienia dla kierownika szarego liftbacka WY zaparkowanego koło Promenady w Wawie, wczoraj około 15.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Pzdrawiam pana z granatowego liftbacka na WD w Wodzisławiu Śl.
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • pozdrowienia dla dla kirowcy białego liftbacka na WD, wjeżdźającego na parking carrefour w Stojadłach pod Mińskiem, wczoraj około 17:30  :D
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Pozdrowienia dla załogi Liftbacka beż capucino, NE sportkanej dziś około 19 w Elblągu koło Alstomu na światłach. Pogratulowaliśmy sobie super aut. :-D
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Przymierzałem się do tego, aby napisać jakiego to rapida widziałem, ale kurcze ja ich widzę w porywach do +/- 10szt dziennie... potrzebuje jakiegoś patentu, pamięć zawodzi, bo jak zapamiętuję rejestracje to przy ostatniej nie pamiętam tych pierwszych ;-) komórką nie wyrabiam, ciężko prowadzić i gmerać przy telefonie ;-) ale do sedna... fajnie by było, abyśmy widząc rapida, pozdrowili kierowcę go prowadzącego... coś w takim stylu jak motocykliści się pozdrawiają... jak myślicie, wykonalne? Jak to zrobić technicznie? Światła raczej odpadają, mogą wprowadzać w błąd, pozostaje tradycyjne machnięcie ręką. Spróbuję od jutra, będę widział rapida... pomacham, mam nadzieje, że nie wezmą mnie za głupka ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @bounty
    Możemy spróbować, ale nie wiem czy większość kierowców i tak będzie mocno zdziwiona;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Panowie proponuje za uchwyt na kwity parkingowe włożyć zieloną kartkę, taką jak te samoprzylepne na notatki i już będzie klubowy znak rozpoznawczy, póki lepki się nie doczekamy :-)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Ja pozdrawiam, spotkanie w niedzielę około 11 na moście przez Wisłę w Kiezmarku, beżowy albo srebrny LB jadący w stronę Gdańska, zobaczyłem w ostatniej chwili;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • srebro lift na WI Sulejówek, czerwony  lift w mińsku mazowieckim rewelacyjnie się prezentuje
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Pozdrawiam kierowcę białego Liftbacka na poznańskich blachach widzianego dziś z wieczora w Sukošan w Chorwacji :)

    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Pozdrawiam kierowcę czerwonego liftbacka na opolskich blachach wyjeżdżającego na Siódemkę dziś około 15 z Elbląga.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Pozdrawiam kierowcę srebrnego liftbacka SD lub SB jadącego dzisiaj parę minut po 16-tej na rondzie Marsa-Płowiecka w Warszawie
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Pozdrawiam kierowcę błękitnego liftbacka FZ mijanego dziś w Elblągu około 12 koło Kauflandu. :-)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Pozdrawiam kierowce z cappucinowego LB naSR spotkanego dziś w Marklowicach koło kopalni tak o 10:00
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?