FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zabezpieczenie i pielęgnacja lakieru
  •  Na inkryminowany temat  jest trochę informacji, ale są one porozrzucane po kilku tematach  i pomyślałem że dobrze by było mieć to w jednym miejscu, żeby łatwo można było znaleźć informacje albo podzielić się swoimi doświadczeniami.
    Jak więc zabezpieczacie swój lakier i później to pielęgnujecie?
     Jeżeli ten temat już był, a go nie znalazłem, proszę o usunięcie mojego wpisu.
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • Ja dwa razy w roku nakładam twardy wosk, a potem co mycie zapodaje mu wosk płynny najczęściej na myjce:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • A jaki wosk twardy polecacie by był dobry i oczywiście nie drogi ☺
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • Witam ja uzywam szamponu z woskiem firmy Meguiars. Myslalem ze bedzie szal aczkolwiek dupy nie urywa chyba ze moj kolor beż cappucino nie posiada takiej głębi...
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • Mi bardziej chodzi by po myciu nie robily się zaciski gdy woda wysycha, by nie trzeba go wycierac.
    Do tego by po deszczu także był czysty, głównie po jeździe w deszczu bo jak sto to nie jest źle.
    Mam chlapacze ale i tak nie ma szaluszału gst popada. Pewnie ciemny kolor auta też do tego się przyczynia.
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • Polecam twardy wosk collinite 476,fajnie kropelkuje dobrze się dociera.Puszka kosztuje 70zł i starcza na  lata
  • Ja używam twardego wosku Shiny Garge jest naprawdę dobry i super wygląda na każdym kolorze czy ciemnym czy jasnym
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Może deko nie na temat,  ale zagadnienie jak najbardziej powiązane.
    Nigdy nie maskowałem zadrapań na swoich samochodach, ale może warto wiedzieć?
    W kilku miejscach przeczytałem, że zarysowania czyścimy wybielającą pastą do zębów.

    ------

    W ciągu 5 minut (łącznie ze zrobieniem fotek), nie za bardzo się napracowawszy, dokonałem czegoś takiego.

    Tak więc, czy przy drobnych zarysowaniach warto wydawać kasę na jakieś pasty polerskie?  Pasta z TESCO za 2,50 zł., która może posłużyć do dokonywania czynności zgodnie ze swoją nazwą i przeznaczeniem.
    k1p.jpg
    1092 x 614 - 63K
    k1t.jpg
    1092 x 614 - 65K
    k2p.jpg
    1092 x 614 - 71K
    k2t.jpg
    1092 x 614 - 31K
    kpas.jpg
    1042 x 428 - 67K
    gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?