FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Domykanie szyb z oryginalnego pilota
  • Czy komuś z użytkowników Skody Rapid udało się zakodować domykanie/otwieranie szyb z oryginalnego pilota?
  • Pytałem o to w salonie i podobno nie ma takiej możliwości w Rapidzie :-)
    Rapid LB/ 1.2 85 KM / MY 13 / Ambiente/ srebrny / 199 600km/ Śląsk - okolice Gliwic
  • Czy ktoś z was może powiedzieć coś na temat modułu komfortu. Gdzieś w necie czytałem, że to auto zostało wykastrowane z osobnego modułu komfortu, a jego funkcje mocno okrojone przejęło ECU. Z drugiej strony w ETKA online znalazłem część montowaną do RAPIDA po 27.05.2013 6R0937087M - jednostka sterująca (bcm) systemu komfortu.
  • ja mogę napisać tylko że sprzedawca potwierdził mi że taka opcja jest (zamówiłem Elegance + komfort).
    viper9lp jak ci się uda napisz jak :) może się przyda na przyszłość
    Powodzenia .
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • Chłopaki jak kupowaliście w 2014 r rapida liftback byla ta opcja juz dostępna?? czekam na Liftback Activ i nie wiem czy będzie
  • panowie mam rapida wyprodukowanego 23 marca 2014 Active czy wiecie juz cos o tych szybach czy idzie to juz jakos zrobic??
  • Rozmawiałem ze znajomym. Podczas kodowania sterownik przyjmuje kodowanie jednak nie jest realizowane. Sterowniki golasy - wracamy do lat 90'.
  • Da sie to zakodowac ale dziala tylko na szybe kierowcy
  • Witam serdecznie, mam pytanko odnośnie automatycznego domykania szyb po zamknięciu auta czy w moim Rapidku wersja active można coś takiego zrobić ?
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • Panowie... czytacie troszke forum? Na temat domykania szyb bylo milion razy wraz z gotowymi kodowaniami i sterownikiem ktory mozna zakodowac. Podane na tacy w dziale vcds....
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Ups moje przeoczenie. Nie potrtafie kodowac ani nie posiadam sprzetu do tego. Ale dzieki za info ;)
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • motomaniak1989 12:18 napisał;

    Na razie jest otwieranie i domykanie szyby kierowcy a nie ogarnial ktoś czy się wszystkich nie da?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • A nie jest to powiązane z tym, że tylko szyba przy kierowcy ma moduł automatycznego domykania?
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY17 | Style | Szary Quarz Metalizowany | 60300km | ŁDZ
  • Z tego co zauważyłem to jak przełączniki mają funkcję AUTO (na dwa razy klikają) to da się włączyć tą funkcję z pilota. Jeśli są "pojedyncze" to nie. Ja mam tylko automatyczne opuszczanie szyby kierowcy, kodowanie przyjmuje, ale funkcja nie działa.
    Rapid LB | 1,6 TDI | 2014 | Ambition Max | Biały | 145k | Wrocław
  • Kodowanie podane na forum dotyczy MY16
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?