FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Przycisk koło siedzenia kierowcy
  • Kochani, wszedłem po ciemku do samochodu (inaczej bym tego nie zobaczył ;) ), a tu koło fotela kierowcy koło drzwi na wysokości siedzenia zobaczyłem świecący przycisk.  Górna fotka - oświetlone, nie widać, ale świeci się na żółto, po naciśnięciu na czerwono - dolna fotka. W instrukcji tego nie znalazłem. Co to jest?
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • Jak zostawisz kogoś w aucie lub psa a chcesz żeby auto było zamknięte bez uruchamiania czujnkow ruchu w aucie aby alarm sie nie włączył to przed wyjściem to naciskasz. 
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • W instrukcji samochodu jest dział poświęcony obsłudze i funkcjom autoalarmu, jego załączaniu i  wyłączaniu.  
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Przeczytałem instrukcję dosyć dokładnie, a o alarmie tylko przelotnie, bo "co, mnie, starego wyjadacza może tu zaskoczyć".
    A jednak zaskoczyło.
    Dziękuję za   wskazanie  mojej ignorancji i wytłumaczenie.
    gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?