FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wyprzedaż samochodów SKODA 2017 a samochód w produkcji
  • Witam, czy jeśli zamówiłem w sierpniu samochód a do produkcji wszedł wczoraj, i teraz ogłosili wyprzedaż rocznika 2017 - czy mnie również obejmuje ten rabat? Samochód do odbioru początkiem listopada.
  • Wedlug mnie nie ale w razie watpliwosci proponuje skontaktowac sie ze sprzedawca.
    Z drugiej strony przy zamawianiu nowego mozna wynegocjowac lepsza cene niz przy tych wszystkich "wyprzedazach".
    Rapid LB |1.0 TSI 110KM | MY2018 | Style | Beż Cappuccino | 2000km | Kraków
  • No ja wynegocjowałem 9 tys. :)
  • Jesli nie dotrzymaja terminu z umowy bedziesz mial prawo zrezygnować z zamowienia bez utraty zaliczki a nastepnie wybrać coś z wyprzedaży rocznika, jednak niekoniecznie wyjdziesz na tym korzystniej cenowo a do tego auto nie bedzie skonfigurowane pod ciebie. Mozna robic myk z zamowienie auta pod koniec roku z odbiorem w nowym, jesli da sie uzgodnic tak ze sprzedawca, dzieki temu zalapac sie na rabat z wyprzedazy rocznika + to co sie wynegocjowało wczesniej. Jeden kolega na forum tak zrobił no ale w twoim przypadku to juz raczej nie przejdzie. Swoja droga lepiej decydować sie na zakup poczatkiem roku bo tak to rok w plecy przy ew. odsprzedazy.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Zaliczki nie można utracic zaliczka jest zwrotna zadatku nie odzyskasz
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Kiedyś jak kupowałem Skodę służbową wg własnej konkfiguracji, to twierdzili, że jak przed odbiorem pojawi się nowa, lepsza oferta, to skorygują moją. Właśnie z tego powodu, że zaliczka to zaliczka, a nawet jakby to był zadatek, to przy dobrej ofercie - mogę zrezygnować i odżałować ten 1000 zł, by nabyć ten sam model auta wg nowych tabel. 

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?