FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Tuning silnika 1.2 TSI
  • To i ja sie dopisze. Moze zakup zbiorowy i cos utargujemy :)
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Mam kod rabatowy na 15% w vtechu jak ktoś chce.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Jak nie uzywasz a ma sie zmarnowac, to moge skorzystac:
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Ja tez moge dac 15% - dostalem po zakupie
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • @Bigi to ja się piszę na twój jak można skoro @grzesik1 zaklepał u @PinkFloyda
  • Ja też mam jeden jakby ktoś był chętny :-)
    Rapid SB | 1,2 130 km (box) | MY16 | Ambition Max | Blue denim | 40 000 km | Trójmiasto
  • @zima80 dostałeś wiadomość ? @zima80 a teraz?
  • Nie dostałem. Za drugim razem doszło.
    Rapid SB | 1,2 130 km (box) | MY16 | Ambition Max | Blue denim | 40 000 km | Trójmiasto
  • Hejka jak ktoś ma ten kod rabatowy to chętnie się pisze na niego jak coś to proszę na priv
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Problem jest taki ze rabat dziala tylko jak zamówie ze swojego konta ;/ moze jakbym kupowal boxa bez rejestracji byloby latwiej
    Rapid SB | 1.2 TSI @130KM | MY16 | Ambition Max | Race Blue | 27000km
  • Ten kod rabatowy działa jeżeli złoży się zamówienie z podaniem poprzedniego maila, do mnie dzisiaj wyszło zamówienie więc jutro powinno dotrzeć. Wczoraj odebrałem R z serwisu i dalej lipa, w następnym tygodniu znowu zabierają auto na tydzień walki
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Te gwizdy to prosta sprawa, wolałem sobie sam to naprawić niż maja nieumiejętnie ciągle rozbierać drzwi. Naprawiałem w obu drzwiach, maja one błąd technologiczny przy montażu. 
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • jakby ktoś jeszcze miał kod rabatowy to bym też chętnie przygarnął !
    Rapid SB| 1.2 105 KM | MY14 | Ambition Komfort | Grafitowy | 36000km| Opolskie
  • PinkFloyd póki auto na gwarancji to niech się ścierają dostali ostatnią szansę na naprawę tym razem drzwi tylne, jak polegną to mam już pismo do importera. Póki co jeżdżę OIII i nie narzekam :)
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • A może wystąpić do firmy o zakup grupowy dla osób z Rapidklubu, z jeszcze większą zniżką, niż te 15 %?
  • Pisalem predzej ale nikt nie poparl pomyslu ;/
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Przed pierwszym kontaktem, to trzeba mieć wstępne rozeznanie, ile jest zainteresowanych. Może zainteresowani nabyciem niezobowiązująco podadzą - potwierdzą chęć zakupu. Potem to można pertraktować. Dla 2 - 3 - 4 sztuk to raczej nici ...
  • ja tylko wstępnie bym był zainteresowany
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Też się pisze na  grupowe zakupy  mnie interesuje power box base tylko trzeba pamiętać że zainteresowani mają różne silniki  i może chcą nabyć też różne warianty powerbox-a
    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • Ale zawsze to zakup grupowy :)
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?