FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Wymiana tylnych lamp na nowe z LED
  • Witam, był już wątek o przekładaniu zwykłych reflektorów na bi-xenony, a czy da się zamontować nowe tylne lampy z LED w miejsce zwykłych? Trzeba coś przerabiać? Może ktoś już to robił?
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY17 | JOY | Blue Race | Kujawsko-Pomorskie
  • Da rade
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Lampy zamówione. Szukałem też na forum informacji na jakie ledy wymienić żarówki we wnętrzu i w tym wątku http://rapidklub.pl/discussion/960/zarowki-zestawienie/p1 opisywane są problemy z 'canbus' po wymianie zwykłych żarówek na ledowe, stąd moje pytanie czy z lampami nie będzie podobnie? Ledowe lampy zapewne też pobierają inną moc niż zwykłe.
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY17 | JOY | Blue Race | Kujawsko-Pomorskie
  • Motohid ma zestawy do wnetrza rapida,mam zalozone i nic sie nie dzieje jest super
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • potwierdzam,mam zestaw de lux od motohid i śmiga aż miło
  • Ok, dzięki za info co do wnętrza, bo w następnej kolejności tym się zajmę, ale teraz chciałem się dowiedzieć czy ktoś wie jak to będzie z lampami?
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY17 | JOY | Blue Race | Kujawsko-Pomorskie
  • Hej, ile dałeś za te lampy?
    Rapid SB | 1.2 CJZC 90 KM | MY17 | Ambition MAX | Czerwony RIO metalizowany|| 67 000 km | Wrocław
  • 580 za komplet
    na forum octavii znalazłem podobny temat, tam trzeba kodować bo wywala błąd przepalonej żarówki
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY17 | JOY | Blue Race | Kujawsko-Pomorskie
  • A skąd zakupiles?
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Na Alledrogo, długo szukałem, jak się pojawiały to po jednej. Ale jak się okaże, że trzeba bawić się w kodowanie (nigdy tego nie robiłem) to chętnie odsprzedam ;)
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY17 | JOY | Blue Race | Kujawsko-Pomorskie
  • Tak trzeba kodować, ale ori vcdsem dla tego co sie zna to nie problem.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Szkoda, że tego nie dopisałeś jak w listopadzie pytałem ;) może do tego czasu ogarnąłbym vcdsa, na forum jest wszystko opisane... Chyba zamówię interfejs i się pobawię, oczywiście z ali, więc trochę poczekam
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY17 | JOY | Blue Race | Kujawsko-Pomorskie
  • Uwazaj z kodowaniem sterowników w aucie na gwarancji. Od czerwca 2017 vas w aso wyrywkowo online sprawdza licznik kodowan, przy  uszkodzeniu sterownika gwarant aktualnie obowiązkowo sprawdza flashowanie i kodowania. Jak cos nie tak tracisz gwarancje.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Ja bym tak nie ufał chińskim kabelkom bo jak się coś przez przypadek upali to będzie problem i po gwarancji. Lepiej nabyć europejski zamiennik.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Tak w ori vcds musiałbyś za kazda wizyta w aso odkodowywać na stare ustawienia i zakładać stare lampy, ale licznik kodowan i tak będzie sie zwiekszal. Zgraja logowania tylko wtedy gdy sie sterownik zepsuje, a tak po odkodowaniu nie wnikaja, chyba ze trafisz na wyrywkową kontrole vasa online- ale rzadko jest robiona, najczęściej droższe auta. Dopóki nie korzystasz z napraw gwarancyjnych nikt nic nie zauważy i nawet przy przeglądzie darmowym nie będzie sie czepiać. Ostatnio z kolegą walczyłem aby skasować licznik fleshowan- kupa zabawy modulatorem tuningowym, ale da rade. 
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Panowie, nie ma co przesadzać. W ASO nie potrafią czasami wykonać poprawnie podstawowej naprawy/wymiany a do „komputerów beda zaglądać” ? ;)    Jesli ktoś nie ma problemow z silnikiem czy z jego sterownikiem a juz te min. 15/20 tysiecy przejechał to robić program ( nie boxa ) i cieszyć sie frajda z jazdy. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • No ja tak zrobiłem
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • I oto własnie chodzi ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Ponieważ mam jeszcze gwarancję to nie będę sam nic grzebał, chciałem zamontować lampy w ASO, niestety otrzymałem informację, że nie ma takiej możliwości, lampy ledowe mają inne napięcie i trzeba by przerobić instalację... Nie wiem czy faktycznie nic nie potrafią, czy im się nie chce, na szczęście lampy mogłem zwrócić, a do tematu wrócę jak będzie po gwarancji.
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY17 | JOY | Blue Race | Kujawsko-Pomorskie
  • A może podlinkujesz gdzie kupiłeś?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Kupiłem na allegro, był tylko jeden komplet, ale jak odsyłałem to sprzedawca mówił, że już ma następnego kupca.
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY17 | JOY | Blue Race | Kujawsko-Pomorskie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?