FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • witamy :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witamy nowych posiadaczy Rapida w naszym gronie
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Witam wszystkich obecnych i przyszłych posiadaczy Skody Rapid.
    Jestem od 3 tygodni posiadaczem Skody Rapid Spaceback 1.2 Mpi LPG. Troszkę już przeszukałem w między czasie forum, i trochę mądrości poczytałem :)
  • Witam wszystkich forumowiczów!!!
  • Witam wszystkich na forum !
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • witam wszystkich forumowiczów !!
  • doradźcie proszę , który model Skody kupić - zwykłą czy Spaceback'a ? jeżdżę ogólnie do 20 tyś rocznie do pracy mam 15 km w jedna stronę i jaki ewentualnie silnik benzynowy ( diesla nie chcę ) ?
  • Wybierz się do salonu obejrzyj lifta i spacea przejedź się każdym. To na początek. :-)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • ok, dzięki. A jaki silnik?
  • Ja mam 105 KM TDI :-) dla mnie idealny ale jeżdżę około 4 tys. miesięcznie w większości trasa.
    Spróbuj się sprzymierzyć do 1,2 85 albo 105 jeżeli nie chcesz deasla. A może jednak TDI np. 90 KM ;-)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • @lukstar Zależy jaki bagażnik potrzebujesz, bo to główna różnica. Reszta to kwestia gustu. Silnik proponuję 1.2 TSI 105 km, chyba , że nie potrzebujesz 6 biegu to 85 km.
  • Polecam liftbacka, a co do silnika zastanowiłbym się nad 1.2 TSI 85km LPG.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @lukstar
    Jeżeli jeździsz większość po mieście i wozisz do trzech osób, polecam silnik 1,2 TSI 85 KM. Jeżeli jeździsz wiecej  poza miastem to wtedy dobrym wyborem będzie 1.2 TSI 105KM 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Ciekawe jak ten silnik (1.2 tsi 85km) bedzie pracowal z gazem, bo z tego co czytalem czesto bedzie sie na benzyne mogl przelaczyc. 
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Witam wszystkich Forumowiczów, od 2 tygodni jestem posiadaczem zamówienia na Rapida :) Na samo autko przyjdzie mi jeszcze poczekać ok. 2 miesiące :(
  • dzięki za radę. a jak braliście swoje autka : na raty czy za gotówkę? nie wiem jak wziąć czy na raty w salonie czy wziąć pożyczkę z banku i zapłacić got w salonie. może wtedy coś więcej dostanę w gratisie?
  • Chyba lepiej wyjda raty w salonie, ale to juz musisz indywidualnie sprawdzic.
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Witam na forum
  • Witam wszystkich.
    Od miesiąca jestem nowym użytkownikiem Rapida na razie wszystko jest ok.900km.
  • Witam Wszystkich
    Od Piątku jestem szczęśliwym posiadaczem Spacebacka w wersji Ambition MAX, 1.2 Mpi kolor biały:), ma już przejechane 870 km i myślę że spełnia oczekiwania "Kowalskiego" nawet z tym silnikiem można pomykać w miarę płynnie. Także wszystkim bezawaryjności życzę:)

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?