FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Instalacja aplikacji do obsługi systemu SmartLink
  • A ja Iphone łączę przez bluetooth i działa zestaw, wybieranie z kierownicy, spotfy ,google maps. Po co ten kabelek?
    Komendy przez głośniki mapy na telefonie kabel jest wysoce niewygodny
    Rapid SB |1,6 TDI 139KM |305 Nm| MY 14| Elegance | Szary Quartz|104000| Siedlce
  • Przez bluetooth wyświetla Ci mapy na ekranie samochodu, czy dostajesz komendy głosowe przez głośniki?
    Kabel jest po to, aby google maps wyświetlał się na ekranie samochodu.
    Rapid LB | 1.4 TSI 125 KM DSG | MY 17 | Style | Racing Blue | 16 000 km | Gdańsk
  • w szczególności w MY14
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Moźe ktoś mi moze pomóc gdy podłączam z radiem kablem usb jest na radio ze połaczono,natomiast gdy próbuje android auto lub mirolink wyświetla sie ze nie współpracuje próbowałem trzy smartwony z androidem powyzej 5.0 i nic na jednym z nich wyśeietla się komunikat widoczny na załączonym zdjeciu czas i godz mam prawidłową
    Screenshot_20180316-190426.png
    720 x 1280 - 62K
  • Też tak miałem, wyświetlał mi  się komunikat, że mam źle ustawiony czas. W telefonie ( LG G2 ) zaznaczyłem: automatyczna data i godzina oraz automatyczna strefa czasowa. Jeżeli podłączałem telefon na nie odpalonym silniku wyświetlał mi się czerwony ekran. Teraz najpierw odpalam silnik a następnie podłączam kabel USB do telefonu i AA śmiga jak należy. Ostatnia wersja  AA to 3.0.5705
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Niestety wszystko to przerabiałem mam automatyczny czas i godz strefa czasowa itp rózne kable testowalem równiez na odpalonym silniku nic nie chce smigać
  • Trochę się napalilem na tego smartlinka. Mimo że mam bolero i nie trzeba grzebać w hardware to jednak koszt jaki mi zaspiewalo ASO czyli 1000 zł to jednak ciut za dużo...
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY17 | Style | Szary Quarz Metalizowany | 60300km | ŁDZ
  • no ale tyle to kosztuje.
    może w innym wyrwiesz za 900zł.

    tego nie da się obejść.
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • U mnie wystarczyło przywrócenie ustawień fabrycznych smartlink - i znowu zaczeło działać.
    Rapid SB / 1.0 TSI 110KM DSG / MY18 / Style comfort / czarny magic / <1000 km / Mińsk Mazowiecki
  • Czy ktoś wie jak sprawdzić jaką wersje Bolero się ma i czy jest możliwość wgrania funkcji SmartLink czy trzeba wymieniać radio na nowe. Pan z Salonu odpowiedział mi mailowo, że trzeba mieć MIB  Bolero 2 obsługujące Smartlink, aby była możliwość aktywacji, ale nie powiedział jak sprawdzić wersję.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie
  • Witam! Jestem początkujący na tym forum :)
    Zamierzam kupić Rapida z systemem SWING i mam pytania:
    - czy można podłączyć jakąś nawigację przez USB (bez korzystania ze SmartLink)?
    - jak podłączyć odtwarzacz CD do słuchania muzyki?
    Dziękuję i pozdrawiam
  • Niestety smartlink (mirrorlink/androidauto) jest wymagany.4

    Odtwarzacz CD można podłączyć przez AUX
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Hej
    > Odtwarzacz CD można podłączyć przez AUX
    No chyba że jesteś szczęśliwym posiadaczem rapida wyprodukowanego koło maja 2018 to nie masz już AUX.
    Jak jeździłem testowym autem z początku roku to AUX był, w moim z maja 2018 już AUXa zabrakło :P

    Rapid LB | 1.0 TSI 110KM | MY18 | Style | Szczecinek
  • LOL

    to sorki, nie wiedziałem :D

    osobiście dla mnie to złącze jest nie potrzebne w ogóle.
    chyba jeszcze nigdy nie skorzystałem.

    pewnie dlatego z niego zrezygnowali...
    ale dziwne w sumie.
    taka zmiana na ostatni rok produkcji? o.0
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • No i ja postanowiłem sobie aktywować SmartLink, napisałem do ASO, ASO powiedziało, pewnie płaci Pan 900 i Panu aktywujemy. Dziś pojechałem odstawić auto, i jednak im się nie udało tego zrobić :) Sciemniają czy faktycznie tych typów Bolero jest tyle, ze w jendym sie da a w drugim nie ? Moje to MY17, H30, 0359.
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY17 | StyleMax | Beż Cappucino | 9500km | Łódź
  • Musisz napisać dokładny model radia Bolero. Jest w informacjach o systemie z tego co pamiętam
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie
  • @Darnok, no nic wiecej tam nie ma: Numer urzadzenia: 5Q0035819B; Sprzet: H30; Oprogramowanie: 0359; Kodeki 3141.0.0.1
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY17 | StyleMax | Beż Cappucino | 9500km | Łódź
  • Okey wyczytałem że 5Q0035819B nie ma SmartLink'a a 5Q0035820B ma :) Takze problem rowiazany. To teraz szukalbym kogos co by mi to radio wymienil na takie ze smart-linkiem i ogolnie podpowiedzial caly proces. Mamy tu kogos takiego na forum ?
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY17 | StyleMax | Beż Cappucino | 9500km | Łódź
  • Tu na forum nie, ale poszukaj kontaktu do pab567. Zdecydowanie polecam. Wymieniałem u niego Bolero 5Q0035819B na Amundsena i jestem mega zadowolony.

    Rapid SB 1.4 125KM | MY17 | Style Emotion | Szary Quartz | Łódź/Katowice

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?