FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Porysowana szyba
  • Nic z tego, od 8.00 pracuję. I aktualnie mam co robić.
    :/
    Ale robi się ciepło i może w którąś z sobót uda nam się spota zorganizować wreszcie...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • @PinkFloyd nawet nie pytam bo ten to już wogóle zarobas;)No chyba że jakimś cudem.
  • Koniec końców skorzystałem z usług firmy zajmującej się szlifowaniem i usuwaniem rys z szyb i po ich działaniu nie pozostał po nich żaden ślad. Od następnej zimy w takim razie będę musiał zrezygnować ze skrobaczek i polegać tylko na odmrażaczu.
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km
  • Jaki koszt takiej usługi ?
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • Miałem porysowane 2 szyby boczne przednie - od strony kierowcy sporo rys - dwie dość głębokie - umiejscowione wysoko tuż przy brzegu, na szybie od strony pasażera dwie mniejsze rysy. Za całość zapłaciłem 120 zł. Usługa trwała jakieś 4 godziny. Efekt idealny, zero rys. Rozmawiałem z wykonawcą i twierdzi, że robią przeróżne marki - Skody, VW, Audi, BMW, Toyoty, czasami wzywają ich nawet salony do nowych samochodów którym przytrafiły się rysy na szybach. Jest to więc powszechna przypadłość w aktualnych pojazdach. "Pancerne" szyby chyba są niestety przeszłością...
    Rapid SB | 1.0 TSI 95KM | MY18 | Ambition | Srebrny Brillant Metalizowany | 49200 km
    Fabia HB | 1.2 HTP 12V 64KM | MY05 FL | Classic+ | Srebrny Metalizowany | 265000 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?