FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Ustawienie świateł mijania
  • Jak w Rapidzie z można wyregulować ustawienie przednich reflektorów (zwykłych halogenowych)?
    Oglądałem reflektory ale "na pierwszy rzut oka" nie znalazłem śrub regulacyjnych/

    LB|1.2 MPI|MY14|Łódź
  • W dziale ZTS jest temat Demontaż i montaż przedniego reflektora
    Jest tam podane kilka informacji dot. ustawienia reflektorów.
    Warto szperać na forum, jest tu trochę info o R.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dzięki. :)
    Szukałem, ale nie trafiłem w właściwe "słowo klucz" 
    LB|1.2 MPI|MY14|Łódź
  • Mam ustawione światła mijania na "-" zgodnie z instrukcją jak w samochodzie jest tylko kierowca i pusty bagażnik, a mimo to często kierowcy mi migają światłami drogowymi co by wskazywało, że ich raże. Gdy ustawiłem na 3, bo miałem pełny bagażnik, to nikt mi nie mrugał. Miał ktoś podobny problem?
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino Metalic | 90k | dolnośląskie
  • Mam to samo jak mam na 0 bardzo często mi migają, szczególnie jak z tyłu mam pasażera ale na 1 jest już ok, wiec nie trzeba aż 3 stopnia zapodawać.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Nie prościej prawidłowo ustawić światła ? :)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Jechać na stacjęświatła na 0 i ustawić. Ja co pół rok roku jadę skontrolować i ew ustawić ponownie światła.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?